Vaši Youtube Kanali - klipovi

Koristim Roxio Game Capture spravicu.

Drustvo evo ga i 4 deo naseg avanturisanja po Blood Drive-u. Uzivajte i… Moze jedna podrska za ekipu? :slight_smile:

https://youtu.be/cfo1KT1g5P4

A evo da se podsetimo i jedne male dogodovstine koje smo imali proslo leto na Azuri. Uglavnoj ulozi…

https://youtu.be/2M3-ewVK-wk

Stigosmo do poslednjeg dela GoW3 HORDI. Svima koji su pratili ovu seriju hvala i za kraj… Moze jedan LIKE za ove hrabre momke? :slight_smile:

Mirko nije udario LIKE na Gears of War 3 - Horde, Lazi i Infektedu… Sram ga bilooo…

Evo drustvo da vam se pohvalim… spravica je kod kuma… a od kraja aprila i u mojim rukama.

SPECIJALNO ZA MIRKA: Pogledaj sliku sa strujni ispravljacem. Univerzalan je !!! :-))) Ne znam sto je onaj loodi amer, kad je moj kum zvao, rekao da ne moze za evropsko trziste jer kao, ako koristim drugi ispravljac gubim garanciju. On je verovatno mislio samo zato sto je kod nas drugacija uticnica pa necu moci da ustekam u struju. Nije mislio ili moj kum nije dobro pitanje postavio na problematiku 110V na 220V. U svakom slucaju jedva cekam kraj aprila. Sad mi krivo sto nece ranije doci… da snimam GoWJ kampanju CO OP u HD-u.

Zar to nije isti onaj Vladimir koji je pre par dana na Live-u u razgovoru na temu o kupovini novog, malo skupljeg (tritton warhead) headset-a rekao da je besmisleno ulagati pare u konzolu s’ obzirom da nova generacija izlazi za 6 meseci :smiley:

P.S. Pratim te redovno na YT, samo nastavi :da:

Jeste ja sam :slight_smile: Samo ne znam kakve to veze ima sa ovom spravicom. Ona ce snimati i sa novih konzola s obzirom da ima direktan HDMI passthorugh. Na kutiji pise PS3 i Xbox360 jer se jos ni ime novog Boxa ne zna :slight_smile: a kamoli da vec reklamiraju nove konzole :slight_smile:

Hvala za YT. Trudim se.

A jel to salje signal u 720 ili 1080p? Cisto pitam zbog novih konzola jer ce one biti u 1080. :slight_smile:

Full HD 1080… i passthrough i recording.

Hehe, to je onda prava stvar. :da:

Kao sto sam ti rekao za adapter da ne zuris da sacekas da vidis sta je i sada ti treba samo
i mozes da snimas :smiley:

I eto ja sam te poslusao :slight_smile: Sami mi kazi da li i kod tih obicnih adaptera ima kvalitetnijih i kineza ili je bas bas sve jedno koji uzmem?

Svejedno ti je to nije neki potrosac 12w mozes i sa zicama da povezes na narodnu foru i nece da se greju. Zavrsice posao bilo koji ako si i centri skok do mobi haus-a na spratu gde je elektronika, maske za telefone i ostalo pa pitaj. Na pijaci da pazaris pa nije lose. Ja sam to kupovao u kini za 0.8$ komad i svi rade kako treba, jedan za laptop koristim, drugi za iphone punjac i svi su ok.

za pravopisne greške kriviti Tapatalk 2

Moj YouTube Kanal se zove OldClassicGamer i ja uglavnom kacim retro stvari. Ako ste zainteresovani, pogledajte moj kanal na ovoj adresi i ako vam se svidjaju klipovi, kliknite na SUBSCRIBE :slight_smile:
??? Gaming - YouTube
Partner sam, I placaju me preko PayPala.
Veliki sam fan Japanske kulture i Japanskog pa zato planiram da igram na japanskom igre u skorijoj buducnosti (kad zavrsiom ovo sto sad radim). Ja iskreno ne znam za ijednu osobu u Srbiji koja se bavi Let’s Playom. Ako vas ima, javite mi se :wink:
Evo samo za Sonic fanove, Part 1 Sonic CD Let’s Play

Mozes i ti da chekirs moj kanal ?

Subscribovao sam :slight_smile: Nego, vidim da si partner. Koliko te placaju mesecno?
Uzgred, za sve Anime fanove, pogledajte moj drugi kanal koji se zove OCGAnime:
Anime Kingdom - YouTube

Evo i Anime koji trenutno uploadujem. Zove se Yatterman i upitanju je klasik iz 70-ih.
Pogledajte prvu epizodu ako zelite:

Jos nisam uploadovao sve epizode, ali svaki dan uploadujem novu

Ja sam tek krenuo tako da polako razradjujem kanal. Jos uvek me placaju po kliku na reklamu.

ok, a gde mogu kupiti capture card da snimam konzole?

Pa uglavnom u inostranstvu. Ja sam Roxio Game Capture kupi na britanskom Ebay-u ali sam nasao nekog lika koji ima opciju tj. nekog u Engleskoj a taj neko dolazi 2 puta mesecno u Srbiju i onda kad nadjes sta zelis da kupis, javis tom liku i on kupi za tebe. To stigne na adresu onog drugog u ENgleskoj i ovaj salje kao licni paket ili kad on krene za SRB ponese sa sobom.

HDPvr 2 sam uzeo preko kuma koji zivi u New York-u a dolazi krajem aprila u SRB na mesec dana pa mi je uzeo capture.

E sad ako si zaista iz Japana :-)… onda verovatno imas na svakom cosku da kupis. To tamo prodaju u trafikama :slight_smile:

Ja razmisljam da li da pocinjem da radim snimke za youtube. Ne znam odakle da pocnem i ako bi pocinjao al bi radio sve od igara na konzolama…