Vasi omiljeni kosarkaski klubovi

Ajde posto vec imamo temu o omiljenim fudbalskim klubovima red je imamo i o kosarkaskim, dakle koji su vasi omiljeni klubovi nebitno dal iz NBA il iz Evrope ?

Ja evo sto se tice NBA lige ove sezone moj favorit je Milvoki, mislim da ove sezone imaju bas dobar tim doveli su dosta mladih i evropskih igraca sto je urodilo plodom, evo tu su recimo Delfino, Iljasova, Dzenings koji je stigao iz Lotomatike, Mba Mute tu je jos od ranije i Bogut (bivsi prvi pik sa drafta) i zaista svi oni igraju odlicno ove sezone, takodje to su znacajni i neki iskusni igraci kao sto je recimo Dzeri Stekhaus, Carli Bel, Dzon Salmons, Kurt Tomas i svakako treba pomenuti ipak prvi zvezdu ekipe Majkle Reda (koji je propustio veci deo sezone zbog povrede) koji ce biti veliko pojacanje kad se vrati na teren.

Inace pored jelena izdvojio bi Detroit na Istoku i Toronto zaista bi voleo da sto dalje doguraju pa i Filadelfiju pomalo simpatisem (narocito zbog Ajversona)

A sto se tice zapada gotivim Sakramento (valjda nostalgija), Portland mi je zanimljiva ekipa (sa Andre Milerom, Brendon Rojom, Rudijem Fernandezom i ostalima) , Denver mi je isto zanimljiv (Consi Bilaps, Melo Entoni, Nene Ilario i ostali zaista igraju fenomenalno) a simpatisem i Hjuston (jos od vremena Barklija, Drekslera i Olajdzuvona), mada i San Antionio doduse ne volim ih toliko ali opet u njemu su nekoliko mojih omiljenih igraca kao sto su Manu Ginobili, Toni Parker, Majkl Finli, Antonio Mek Dajs)

A sto se tice Evrope pored Partizana recimo oduvek sam simpatisao Panatinaikos (mada su vec malo smorili a i ove godine i nemaju bas neki tim pogotovo ne igru kao proslih sezona), Efes mi je zanimljiv (doveli su nekoliko bas ozbiljnih pojacanja : Kasun, Rakocevic, Nahbar…), mada ove godine pored Partizana mi je favorit debitant Himki sa Javtokasom, Raul Lopezom, Kabezasom, Keli Mek Kartijem i spanskim selektorom Skariolom na klupi, zaista bi voleo sto dalje da doguraju.
Recimo ioako mi je mozda omiljeni igrac Dzej Ar Holden ne gotivim CSKA gotovo uopste.

E,da.Dobra tema…
Svakako Partizan zasluzuje da bude pomenut ovde…
Sto se mene tice,grobari treba da naprave Vujosevicu OGROMAN spomenik.Lik je legenda,on je meni omiljeni trener/menadzer (kako god) od svih…Lik 2 miuta provede van terena a ostalih 38 je unutra,onda sudijama lepo kaze sve po spisku i stalno ih kritikuje,a faca,kad neko ubode nesto neverovatno,neprocenjivo:D

Omiljen Partizan…

Idemo veceras u Barcu da pobedimo,Barcu!:slight_smile:

Kada ne gledam NBA (sto je uglavnom i jedini nacin kada gledam kosarku).
Onda navijam za FMP.
A inace kad pratim NBA navijam samo za Toronto Raptors. Najbolji tim (kome i ne ide bas dobro u zadnje vreme)

Macabi?
Mozemo li protiv njih?
Ja mislim da cemo ih proci uz PO muke…:slight_smile:

Hmm…bice tesko al mislim da Partizan ima sanse da prodje! Vala i zasluzili smo da udjemo u Final Four :slight_smile:
A od timova volim Partizan i Raptorse

omiljen klub crvena zvezda a u nba ligi orlando i clevlend

Omiljen mi je Partizan, KK Tamis Petrohemija Pancevo,a od stranih Real Madrid

• 1

Klub koji je x puta zasluzniji od Partizana za ogroman broj kvalitetnih kosarkasa sa nasih prostorai do pre 3 godine redivono je i imao bolju ekipu od partizana iako su svake godine potpuno obnavaljali ekipu sa svojim podmlatkom.
Zahvaljujuci njima mi i dalje kosarkaski postojimo.

Nisu bas klubovi, ali danas je Srbija pobedila svetskog sampiona, Spaniju.
Carksi je bio mec.Nisam ceo odgledao zbog skole, ali ono sto sam odgledao je bilo za pamcenje.
Neka u finalu razbiju crncuge !(kada prodju polufinale)

Da svaka im cast… Vidim da Srbi mnogo vise paznje posvecuju fudbalu, sto me mnogo nervira!!!
A na drugoj strani vaterpolisti, odbojkasi, kosarkasi donose medalje… Bezobrazno od nas… Zelim im svu srecu. Neka samo tako nastave!!

A sto se Tea tice, vecu budalu nisam video, no ovaj put ga je us***o!! :wink:

Sta to ima da te nervira,fudbal je najpopularniji sport na svetu,pa i kod nas.Mene iskreno boli rac za kosarku,ali sam odgledao utakmicu tek onako i smorio se sve do poslednjih min-dva.

Nervira me sto im mediji posvecuju puno paznje, a jednostavno nisu zasluzili!!!

Stvarno nisu sudije Fer Treba ix otrovati Bashx mi je zao sto smo izgubili :"(( Ali dobro sutra se nadamo pobedi ;D

lakše sa rečima + 7 dana ban
:confused:

Izvini, ali smo iznervirani zbog zlih sudija.

Nije problem da je neko ljut zbog nečega i da to izjavi, problem je u načinu i jeziku kojim se to izražava. Ovde tako nešto ne tolerišemo jer nas posećuju ljudi iz cele ex-yu, različitih nacionalnosti i religijskih uverenja, i ne želimo da bilo ko oseti nelagodu zbog nečijeg ponašanja. Takođe je zanimljivo kako se ove stvari dešavaju mahom u sportskim temama.

Zaista sam razocaran, momci su dali sve od sebe, bili su sasvim fer i korektni, i kada su sudije ocigledno sudile pogresno oni su se smejuci okretali na drugu stranu, svaka im cast… Teo maltene udaren ispred samog sudije, i nishta, Markovic uhvatio coveka ISPOD kosa, i dobio tehnicku… ehhh, ma neka im neka se raduju, nadam se da ce ih ameri otresti sa 50razlike… Nisam se nadao da cu ovo reci ali NAPRED AMERI!!! Molim vas razbijte ih…

Mislim da si mogao samo da opomenes Braneta,nisi morao odmah ban da mu dajes… Ipak ima znacaj i doprinosi forumu… To sto je covek explozivan i jos sa dodatnom nervozom od utakmice morao da opsuje, cini mi se da je za opomenu uz odgovarajuce editovanje posta… mozda gresim,ali to je neko moje misljenje…

Inace,ja takodje ne verujem sta se sve izdesavalo. Teodosic me nervira kao niko drugi,ima on talenta,ali se ne trudi ni 30% koliko svi ostali + sto uvek pokusava da vrati trojku odmah,ubode on,ali ne uvek… Treba da igra,ali da mu kaze Ivkovic da malo oladi sa sutem… One komibnacije sa Krsticem objasnjavaju…