Vasi omiljeni fudbalski klubovi

Dakle imate li omiljene klubove ja u skoro svakoj zemlji imam bar po 1 omiljeni klub, recimo pored Partizana volim :

Flamengo
Boku Juniors
Fiorentinu
Djenovu
Totenhem
Notingem Forest
Milvol
St Etjen
Saragosu
Zenit

Samo Chelsea i Corinthians.
Ne znam zašto.

Volim Partizan Crno-bele boje,
Volim Partizan kao oči svoje.

Naše snage jačaju,
Svakim novim danom.

Sve do smrti zajedno,
S našim Partizanom.

:cool:

Eto ti PekiSa!! :stuck_out_tongue:

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee da, i ja navijam za Partizan:p

PVO Ajnhoven, SredPušakaBajoneta Bileća, Šapke 04, Galatasnajper, FK Otpisani…

Da apdejtujem listu (ponovo:o)kako je ekstra ovaj smajli)).
Nottingham Forest
2 puta osvojili Kup Šampiona ipak je to za respect.

Brate na ovom sajtu sve sami Grobari :wink:
A ono osim Partizana volim Lazio,Chelsea,Wolfsburg,FK IMT :smiley: :smiley:

ja sam Celzi ranije gotivio kad su igrali Zola, Desai, Gudjenson, Tore Andre Flo, Jokanovic i kompanija a od kad ih je kupio Abramovic ne gotivim ih uopste.
Lazio mrzim, dok od nemackih klubova jedino Borusija Dortmund moze da prodje., mada drago mi je sto je prosle godine Volsburrg sve iznenadio i uzeo titulu.

Pazi, stvarno sve grobari, extra neki sajt! :slight_smile: Pored mog Partizana volim još Arsenal, Bilbao, Botafogo, Leeds, Milan, Paok, Werder, Barselonu (samo FK, znamo svi zašto), i možda još neke simpatišem. Ali najviše Arsenal, nekako me podsjećaju na moj KKP.

Ja sam izgleda jedini koji navija za Manchester United.:slight_smile:
Naravno idem i aktivno podrzavam i bodrim sve nase klubove ne pravim pitanje da li je Partizan ili Zvezda,vazno da su nasi!:smiley:

AC Milan i tacka.

Svaka čast Prle, kada igraju u evropi i ja navijam za sve naše klubove. :tap:
Volim da gledam italijanski i engleski fudbal, a od klubova podržavam Totenhem - C’MOOON YOUUU SPUUURS.

Akiris da nisi ti mozda Milan Tarot???:smiley:

Zvezda do groba,a od stranih West Ham…

Ja mislim da je to malo otrcana fraza “navijam za sve nase klubove u Evropi” ja mislim da onaj ko zaista voli Partizan recimo ne moze nikad da navija za Zvezdu ili obrnuto.
Ja recimo na internacionalnoj sceni mogu da navijam i navijam recimo za OFK Beograd, Vojvodinu, Sevojno il bilo koji nas klub ali za Zvezdu jednostavno ne mogu da navijam NIKAD

Vidis nije otrcana faza nego rivalitet… Ti ne volis Zvezdu zato sto je jedini rival Partizanu… a ovako ne navijam nizakoga, ali volim odem na tekmu se malo izivim… nije mi problem da idem ni sa zvezdom ni sa partizanom…

Pa iskreno,ne volim ni jedne ni druge nista posebno,nego mi je jednostavno drago da postizemo dobre rezultate po Evropi.Jos kad imam dobro drustvo,pa nije vazno da li igra FK ‘‘Sve promasujemo’’ ili FK ‘‘Bar da probamo’’…:slight_smile:

Madrid.
Stadion Santijago Bernabe.
Liga šampiona.
Real Madrid - Partizan.
Ko je iz Srbije, a nije navijao za Partizan taj nevoli fudbal i ne treba da navija nizakoga.

Partizan,Paok,CSKA Moskva,Chelsea.

Barca zauvek!!! :slight_smile: A evo gledam ne moze mutavu Almeriu da pobedi XD

:lol::lol: