Vasi kucni ljubimci :]

Prvo bih zeleo da predstavim svog psa, dakle kao shto vidite na slici on je Retriver koji puni godinu dana krajem meseca :lol:

Uploaded with ImageShack.us

Zatim moju prvu shkorpiju po imenu Vilma, staru oko 2 godine. U pitanju je vrsta Babycurus Jacksoni – Dark Morph. :smiley:

Slika odmah nakon poslednjeg presvlachenja.

I najmladja ali ne i manje draza od ostalih, Acanthoscurria Geniculata stara oko godinu dana. Nema josh ime jer se ne zna pol josh uvek :smiley:

Toliko od mene za sada, nadam se da ce tema zaziveti. Pokazite nam shta imate :lol:

Mali Đavoli

moj retriver

I najbolji pas na svetu… R.I.P

@tzee aa svaka ti cast kako mozes da cuvas ona 2 mala stvorenja,nema sanse da pridjem njima…a jos nocu da spavam i razmisljam da li ce da mi iskoci iz onog terarijuma ili kako se vec zove :smiley:

Evo ga i moj Alex-carina. :slight_smile:

Zlatnog retrivera ima svaki drugi covek koji ima psa!hehe cim nabavim staforda ako uspem postavljam slike!

Dvoje kosmija imaju americke staforde,odlicni kucici,pogotovo kad porastu.Ja inace trenutno nemam ljubimca,zadnjeg sam imao do pre 3 godine kad je otrovan.Problem je sto neki od komsija konstanto truje pse u komsiluku,od kad su Cakija otrovali nisam ni pomisljao na novo kuce.
@tzee gde drzis one karakondzule?Jel smes uopste da radis nesto sa njima,ili je samo fora gedati ih,imati?Nikad nisam razumeo zasto ljudi npr. drze akvarium,osim estetike.Mislim sta,nahranis ih i gledas kako plivaju.Ali mozda jednostavno nisam osoba za takve stvari.

e brate slazem se sa tobom to je kao da kupis xbox upalis ga i samo gledas!

Nekad sam i ja tako razmishljao dok nisam doshao u kontakt sa npr. tarantulom koja je toliki chill da bi mogao po ceo dan da zaludjujem sa njom, skroz dobar fazon dok je gledash kako lovi a mozesh je i hendlovati opushteno… Sa skorpijom je malo drugachije ! Imam i par klipova koje mogu uploadovati :smiley:
Razumem strah od nepoznatog.

voleo bi da vidim taj klip, cisto iz radoznalosti :smiley: do jaja su vam zivotinje, ljubimci su zakon, ali psi pogotovo :stuck_out_tongue:

Da li neko ima zeca? Kako se on ponasa i da li je zanimljivo imati ga? Moj komsija je juce dobio zeca i on mi deluje kao jedno umiljato stvaorenje. Gde ga je najbolje kupiti?

Zanimljivo je dok ne stigne bozic, shalim se :stuck_out_tongue:
Ima ih u svim Pet Shopovima…
Nisam ih drzao ali prijateljij kazu da su im sve po kuci izgrickali, znachi spremi kavez i to poveci…
Bolja ti je varijanta da uzmesh Chinchilu ili Morsko prase ali opet na tebi je da odluchish :smiley:

Evo ja cu da ozivim temu samo da ga uslikam :wink:

evo ovo je Golda, prvenstveno bio Goldie pa je na kraju ispala macka a ne macor

A ovo je Zuca, pravi seoski lenji macak

A ovo su njih dvoje zajedno dok spavaju

psa (jos uvek) nemam

Boza

@robotnjik
Imas isti modem kao i ja.
Koja je to vrsta macke?
Ja imam egipatsku macku, kako je tvoja onako cupava?

Evo i mog Malamuta :slight_smile:

Evo Mog Zlatnog retrivera :smiley:

Moj pas. :slight_smile: APBT. Zove se Tea. Ima 8 godina, nepunih.

Moj ljubimac je kanadska ververica zvana Tiki.Pravi je “dzavo” i cim prebacim slike iz telefona kacim ovde.