Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Ja devojci uploadujem u google drive film/seriju/igru sta god i ona sebi skine lepo i niko je nista ne pita :smiley:

1 Like

Skidaj sta god hoces u Spaniji, po onome sto sam procitao totalno je bezbedna za torente.

Nemacka je ustogljena ali to ne znaci da su sve iste.

1 Like

Jedno pitanje za sve one koji gledaju got, je li serija stvarno toliko dobra,ono malo sto sam ja gledao na odredjene sajtove mi ne izgledao kao serija :wink: (ne ne spojlujem seriju)

Serija je odlicna, pocni odma da gledas, serija je puna zapleta i stvari koje se dogode a ni u snu to ne ocekujes, imas i dosadnih epizoda u nekim sezonama naravno, ali kako serija odmice sve je bolje i bolje.

Pocni da gledas, neces se pokajati.

tek sam sad video ovo… ovo sa zombijima izgleda kao da su radili po Planeta Mrtvih seriji Dylan Dog stripova

Mama mia ! Mios dios!
(lepi ti ovi kablovi što idu preko tv-a, kao ukrasni detalj)

Trenutno gledam House MD i Orange is the new black, obe serije su super.
Oitnb ima malo glupih ideja kao dizu frku oko kokoske idk.
Sa druge strane House MD nema bas neku pricu jer se sve vrti oko pacijenata i bolnice uglavnom, ali sam Hugh Laurie je jedan jedini.
Zanima me da li tokom drugih sezona serije se malo vise fokusira i na druga desavanja ili ostaje isto?

E ovo se zove dobra epizoda GOT
Sunce ti poljubim. Ovo je bilo odlicno.

Većini je bilo “oh… Politika…”

Slažem se. Odlična ep. Valja malo smanjit doživljaj s akcijom :smile:

Pa to je ono sto mene zanima. To je prica. O tome sam pricao kada sam rekao da je prosla epizoda prenaduvana i za ljubitelje transformersa.
Nije mi zanimljivo na koliko razlicitih nacina je moguce coveku prosuti crevi, razbiti glavu ili ispeci na rostilju.

Zar postoji publika GoT-a kojoj priča nije primarna stvar?

Ne bi to takva vrsta mogla ni upratit šta se dešava.

Gledam The Ripper Street, stigoh do trece sezone. Serija je genijalna, kako mi je ovo promaklo zaboga

Pa nisam bas siguran. Lovorike pokupi epizoda gde ima krljanja a ne kaze se nista.
Epizoda gde se kaze mnogo i otvore mnoga nova pitanja ostane nezapazena ili prodje kao “ok, super je ajmo dalje, hoce li vise to klanje.”

1 Like

Hmm… You have a point.

Gledam ovih dana na RTS spansku seriju Isabela ( ne nije nikakva telenovela) , istorijska serija o zivotu kraljice Izabele I iliti Izabele Katolicke , serija se desava krajem 15. veka uoci ujedinjenja Kastilje i Aragona u ujedinjenu Spanije, mada serija prati jos i brojne druge ponate likove i dogadjaje , kao recimo Kristefor Kolumbo i njegova putovanja u “Novi svet” , rat sa muslimanima u Andaluziji i jugu Spanije, inkviziciju…itd.

Serija je stvarno odlicna i ima onaj Assassin’s Creed smek , kad vidim te likove , pogotovo Torkemadu vodju spanske inkvizicije (koji je inace i glavni negativac u Assassin’s Creed filmu kao i u jednoj igri mislim za PSP) samo cekam kad ce da se pojavi neki lik sa kapuljacom i da ga proburazi skrivenim bodezom.

U svakom slucaju serija je po meni sam vrh zanra i zaista opravdava visoke ocene koje je pokupila , svakako preporuka za onoga ko voli istorijske price i drame.

Imate novu epizodu GOTa na netu pa skidajte ko zeli

Epizoda 6? Stvarno?

Da, da epizoda 6 upravo gledam :slight_smile:

1 Like

Welp. Poslije posla direkt kuci.