Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Hvala,odgledacu pa javljam utiske…

Odgledao sam i poslednje dve epizode A Series Of Unfornate Events. Damn, ko će sad da čeka drugu sezonu, a stali su na mnogo interesantnom delu. Serija me baš zabavila.

Sad da vidim neku malo opušteniju seriju, pa da se bacim na Westworld i The Night Of.

Druga epizoda Sherlocka mnogo bolja od prve, baš sam uživao. :slight_smile:

1 Like

rekoh ti ja :slight_smile:

2 Likes

Malo je smorila ona priča na kraju, ali prvih sat vremena je bilo baš vrhunski. :slight_smile:

11 posts were merged into an existing topic: Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Pocepah se kao kanta juce/sinoc… Hvala jos jednom na cestitkama svima, i izvinite zbog gluposti. Ziveli!

(prva jutarnja najbolje legne)

preselio sam sve postove u sta vam je ulepsalo temu. Ipak nema veze sa serijama.

Srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem :slight_smile: :beers:

I skidam kapu kad si uz prvu jutarnju na forumu, ja bi se rastajao sa zivotom tri dana :smiley:

Gde skidate prevode za serije. Skidam na titlovi.com
Skinuo sam drugaru Narcos i njemu treba prevod. Ne mogu da nadjem ni jedan da valja, sve su neki problematicni.

Pogledaj ako nema na titlovi com, na prijevodi online ili Dailysubs

1 Like

Geldao sam na titlovi. Ali tu su losi.
Pogledacu i ovaj drugi sto si stavio.

Pre neko vece pustim sasvim slucajno Black Mirror.
Da naglasim da mozda gresim posto nisam pored sve dobre volje uspeo ni celu prvu epizodu da pogledam. Ali ono je nesto najdepresivnije i sumornije sto sam pogledao.
Kada bih birao izmedju takve buducnosti i buducnosti koju nam prikazuje Terminator ili Matrix 100% bih odabrao apokalipsu! Ono je uzas. Prosto nisam uspeo da pogledam ni celu epizodu.

Pogledaj onda na prijevodi online org

1 Like

https://www.prijevodi-online.org/serije/view/2516/narcos

Instaliraj BS player free I imas opciju za skidanje titlova…odaberes koji ti jezik odgovara i kada pustiš seriju ili film ideš na nalaženje subtitla i gotova stvar

1 Like

…gde je 80% prevoda google translate prevod. Neka hvala…

1 Like

“Cestitamo Akiris, vi ste milioniti posetilac ove stranice, dobili ste lots of treasures. Samo treba da kliknete na link, Srbija do Tokija, Vucic p*der, koniciva!” :grinning:

Ima ne kažem ali ima dosta dobrih prevoda samo se treba uhodati…ja nedeljno odgledam oko 20 epizoda i uvek preko bs playera skidam prevode…samo oznacim srb hr ili bos i bez problema

Ja prevod ubacujem jedino kada, zbog objektivnih razloga, ne mogu da pojacavam zvuk. Jer inace…cemu prevod? Samo se nerviram ako je los, a u danasnje vreme i prodavac hot dogova zna engleski… Osim ako gledas bolivud ili Korean.

Niste ispratili u startu. Skidam seriju i titlove za drugara ne za sebe. Prevode trazim samo kada gledam filmove sa ne ENG govornog podrucija.
A drugar nije bas vican racunarima i tim zezanjima. Zato mu ja sve i skidam i dajem.

Znači, ja iako savršeno razumijem i govorim engleski, uvijek skidam prevod. I onda u glavi ispravljam isti hahahahaha Al’ ga moram imat’ :smiley: