Vanquish

[SIZE=“4”]Platinum Games - Bayonetta.
Mikjami - Ranije RE igre.
Dobra Kombinacija.:da:
E ovo je njihova nova igra,otprilike neka puca iz treceg lica ali ce da se proba u svakom slucaju.Radnja ce biti trash,USA- RUSI verovatno opet Amerikanci mamojebaci a Rusi sise koje hoce da uniste svet.Automatski minus kod mene ali sta da im radim kad su trenutno svi amekikancima u zadnjici[/SIZE].:mooning:

Developer :Platinum Games
Publisher : Sega
_Director _: Shinji Mikami
Platform : PlayStation 3, Xbox 360
Release date : Winter 2010[1]

Jos jedam must-have naslov.Plus ce biti super uz zimske dane i zimske igre:ako Bog da,uzmemo cappucino,pokrijemo se,na lazybag sa radijatorima i rokamo GTA V,MaxPayne 3,Alan Wake,SplinterCell Conviction,FIFA 11**,Vanquish**…Sve sami hitovi u pravoj godini.

Nadajmo se da ce ova igra imat mogucnost izabiranja Rusa da malo ubijam Amere.

ja sam video trailer izgleda mocno samo nigde jos nema gameplay
a meni je svejdno koga ubijam vazno je da su ljudi
a ne monstrumi cudovista ili vanzemaljci (neznam zasto ali mnogo volim da u igri ubijam ljude :D:D)

Da niste ti i Chernobil mozda nekako povezani :smiley:

ko ti je taj

nadam se da će na E3 biti više o ovome. I da izađe ove godine :slight_smile:

Nekako mi stil,prica i ideja ove igre izgleda kao nesto sa NES ili SNES.
Naravno ima dosta stvari koje su jako kul…Ali samo cekam nekakav gameplay trailer ili tako nesto pa cu onda ocenjivati. A kad izadje igra onda cu je tek ocenjivati.

Ne znas nista o Cernobilu? :lol: :emoticon-0100-smile :wink: Ma bolje da ne znas. Niti je KO al ajd…

Ajde bre JABJ ne spamuj :wink:
Bayonetta je bas bila zabavna, pa ce valjda i ova igra biti :wink:

Gamplay trailer

Vanquish Video Game, E3 2010: Exclusive Gameplay Trailer HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

Deluje kao one brze old school igre,samo prabaceno u 3d sa nabrijaniim efektima,cover sistemom i cime vec ne.
A jako lepo izgleda,nema sta.

Bas sam sad i ja pogledao gameplay trailer – ko japanski Gears! :smiley:
Definitivno zanimljivo izgleda, videcemo…

Gears/Lost Planet/Roboti

Ovo mi se zapravo jako svidja. Hiperaktivni Gears-i. Not bad…

LoL !!!

E3 GAMPELAY

Ovaj baja zapravo ima neki jetpack pomocu koga leti po zemlji.:smiley:

Izlazi 19. oktobra.

Novi trailer,dosta dobar.I sama igra izgleda dosta zanimljivo,iako previse je robotska za moj ukus.
E sad kako sve ovo izgleda iz prve ruke,videcemo

Stream - Gamersyde

Kako da izvedem pola ovih poteza!?!?! Totalno non-human, ali mi se igra :smiley:

Treća misija iz igre:

Sutra izlazi demo za EU Marketplace, a trenutno se može skinuti sa US Marketplace-a