Usb dlc

pozdrav, prvi post pa evo,

Zanima me da li ikako moguce prebaciti neki DLC na usb po slicnom postupku kao sto se to radi i preko HDD-a? Posto nemam HDD a imam usb i hteo bi da odigram par DLC-ova

pazi nisam expert ali mislim da jedino mozes da ubacujes dlcove ako imas Jtagovan box,nek ti neko strucniji ovo objasni,nesto oko tvog profila sto kao potvrdjuje da si ga kupio,inace bolje ti je da kupis HDD jer tako instaliras igru na njega i time stedis rezac(pardon citac :O),a i box ti je tisi.Nisu sad skupi toliko.

ako jtagujem falcon konzolu sa 1.6 dal ce me odmah banovatri po konektovanju na live?

Novi freeboot je siguran za Live.

btw postoje DLC-ovi koji rade preko flasha a nije potrebno jtagovanje. Mislim da su u pitanju DLC-ovi fallout-a 3, Mass Effect 1, uglavno prosvrljajte malo po xbox iso sajtu.

@nikolastojanovi20

procitaj ovaj thread ispod sto sam ti linkovao, obrati paznju na odeljak 4. pa onda kontaj za jtagovanje zato sto sam 99% ubedjen da ne ispunjavas uslove za jtag

http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/1198-xbox360-jtag-noob-friendly-f-a-q.html

Skinuo sam taj DLC sto radi sa usb za Mass Effect i Lost Odyssey i nikako ne mogu da ih nateram da rade ,pa me interesuje da li je neko i kako uspeo sa ovim ?

Pa, moras da imas JTAG-ovan xbox.

Ne,skinuo sam ove sto rade bez j tag …This Content Has Been around For a while but not alot of people know about it…
All the following DLC is DRM - Free …
This allows you to just to download and put on your harddrive or usb stick and still be able to use…
Not all dlc is like this…

Za koju igru je DLC?
Nisam cuo da mogu da se skinu DLC-ovi sa neta na flesh, a da nemas jtag.

pogledaj moj post gore, upravo o tome sam pricao, to sto je quote-ovao argo kindu

^ Nisam video.
Hvala.

Izgleda da mogu samo da se koriste dlc-ovi koji su izasli u goty izdanjma-znaci samo oni koji su ripovani sa diska …A takode modu da se prebace i na xbox hard disk i cini mi se da je to manje komplikovano nego naterati ga da radi sa usb,jedino sto ne mogu da sam to uradim posto ne mogu da priklucim dva hard diska na komp ._.

This is “Bringing Down the Sky” and the Mass Effect theme off of Disc 2 of the first Mass Effect.

Just download and unrar the files. No password needed. Then all you have to do is open Partition 3 of your Xbox 360’s hard drive, and place the folder into the “Content\0000000000000000” folder.

No JTAG needed for this content, as it is from the disc.