Update avatara, sivi avatar

Poštovanje,
Napravio sam update dashboarda na RGH konzoli 2.0.16547 i sve normalno radi, ali nakon toga ne pokazuje mi se slika avatara kad pokrenem FSD…
Pokušao sam da napravim update pomoću tutorijala sve dobro obavim pokrene mi update ali mi izbaci error "Can’t process the update. If the problem
persists, go to Xbox One Support | Xbox 360 Support | Xbox Live and Billing Support - Xbox.com.
Status Code: 3F4A-3F4B-1601-0300-C800-0036

Molim pomoć!!!

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/4437-avatar-i-kinect-update-ako-vam-je-zasivljen-avatar.html
Pretraga je cudo…

Da taj post sam vec procitao i nigdje se ne spominje moj problem…u ms dashu i FSD pise 16547 ja je skinem , preimenujem folder kako treba $$ystemupdate odem u ms dash stavim usb on mi pokrene update ali stane na sredini i pokaze error

da li si 1000000% siguran da si sve lepo uradio i da ti je fleska dobra? Da li si?

da li si dobio mozda E79 Error?

vidi odradi ciscenje failed update-ova

ugasi konzolu
drzi SYNC dugme I NE PUSTAJ
pritisni power
SYNC NE PUSTAJ sve dok se konzola ne podigne i ne udje u sistem onda pusti sync
ugasi konzolu

upali opet i probaj update opet, ALI SA DRUGE FLESKE

Pokusao opet i nejde update faild mi pokaze…i dali ima to kakve veze sa launch.ini mozda…flesja je dobra pokusao i sa drugom i nece

ajde odradi ceo tutorijal iz pocetka, nesto si zabrljao sto posto negde je zapelo

jel si radio udpate sa iscitanim nandom iz konzole ili sa originalnim koji si dobio prilikom ugradnje cipa? jer ako je ovaj prilikom ugradnje cipa onda imas problem…

Ovaj prilikom ugradnje cipa sam radio

Tj sa onim iz konzole nazalost

a zasto? lepo sam napisao u tutorijali da se ne preskacu koraci i da se iscista nand uvek iz konzole, jer u medjuvremenu konzola tj njen nand razvija BAD BLOCK-ove, i to je normalno, originalni nand mozda to nema, i ti ako sa njime napravis novi update i flesujes ga, on na to mesto gde treba da bude bad block gura podatke, a tu je tako reci RUPA… jer to treba da se remapira na kraju nanda gde je mesto za ostecene blokove rezervisano… i naravno kad radis posel ovaj update avatara opet kad dodje na to mesto ono BOOM

e sad mosa sinko ne mozes sam da ispravis mora na programator da se sredi, a i pitanje jel moze 100% da se sredi, trebalo bi da moze ali ako fali nesto bitno onda nece da moze

cekaj cekaj objasni KOJI IZ KONZOLE?

onaj koji si ti iscitao Swizzy programom? ako je taj onda je ok, samo ponovio sve iz pocetka sa njime i ponovo flesuj

ako ne onda si napravio haos kao sto sam napisao

Da sa simple nand flasherom ali sa xeBuild GUI sam napravio update na 16547…znaci sad ponovno pokrenem nand flasher i sta onda

ne pokreces ponovo

koristi dump koji vec imas, koji si prethodno iscitao iz konzole, ne citaj ponovo jer prakticno citas pogresan

evo ti tutorijal koji da ispratis ja ne znam sta ti gledas i kako radis

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/7774-ultimate-tutorial-update-osnovnog-dashboarda-na-rgh-konzoli-2-0-16203-update-up-to-date-06-04-2013-a.html

sve je prosto objasnjeno i da si ga odmah ispratio ne bi imao probleme

Sve ponovno napravio i RADI!!!
Hvala punooo :slight_smile: :slight_smile: