Unsupported disk - FIX koji je meni pomogao!

Skinite kakvu mp3 muziku na usb i pustite je preko xboxa. Nakon sto prvo pustite muziku, onda tek pokrenite igru koju ste prethodno instalirali na HDD. Nakon izvjesnog vremena, kad vam je ocita sa HDDa, mozete iskljuciti muziku i uzivati u igri. To je meni pomoglo i dosad mi se nije vratio error. Nadam se da ce i pojedinim to pomoci. Ne znam koja je politika i da li se konzola zabagaje i vise ne izbacuje error, uglavnom pali. Uzivajte!!!

ako ovo radi zasluzio si gold member status :smiley:

Ovaj metod radi za Alice The Madness Returns ali da se ne vrti disk ako je igra instalirana na HDD

O kakvog error-u pricamo? Da igri nije dobro narezana ili… ?

Pricam o erroru koji se desava na LT 3.0, najnovijem dashboardu i sa igrama koje nisu narezane 100 %. Ja sam imao error na silent hill HD i witcheru i sa ovom metodom sam ga otklonio!

Aha… Zanimljivo

Aj ovako : probaj da li te igre rade na nekom drugom xbox-u. Ako ne, onda probaj tim svojim metodom pa vidi da li rade.

Mene sad zanima ovo : da li su te igre patchovane topology-em? truncate metod narezivanja? da li je PI i PIF previsok pa to javlja error? Aj malo detaljnije opisi sta i kako, koje igre, nacin narezivanja, diskovi…

Potrazicu da li imam ovakvih sta igara mada sumnjam da isprobam ovo. Bas me interesuje ukupan ishod ovog “metoda”

Ja se iskreno nadam da ce uspjeti i da nije samo privremeno rjesenje, jer se meni vise ne pojavljuje error. Tu sam da doprinesem ovom portalu, jer je jedan od najboljih sto se tice xbox 360 podrske. Strani portali mogu zaviditi! Veliki pozdrav :smiley:

Ovako: igre nisu patchovane topology-em, a jesu narezane truncate metodom, znaci 97 % ako sam siguran, jer nemam onaj IHAS kako se vec zove. Igre nisam provlacio kroz abgx, i skinute su sa xboxpirate stranice. Tamo imas sliku abgxa ja mislim za svaku igru, pa baci oko :smiley:

Ajde predlozi koju muziku je tvoja konzola volela da slusa, ne slusamo svi istu :slight_smile:

Sent from my IRC using Twitter

2pac - do for love hahahahhahahahahahha xD

Ako ovo zaista radi ti se trebas javiti C4eva-i i TX-u timu i sa njima da obavezno saradjujes.

Znaci govoris o Witcheru i Sillent Hill HD-u, obe igre su XGD3 i pominjes LT+3.0, znaci ti si njih uspeo da pokrenes bez provlacenja kroz Abgx(topology data) i to na LT+3.0.

Sumas sumarum:
XGD3 = obavezno provuci kroz Abgx zbog topology data-e da bi radila na LT+3.0
ili
XGD3 = skinuti MP3 pesmu(umesto Abgx-a) i pustiti je preko Xbox-a… da bi radila na LT+3.0

P.S. Posto ovo nikako ne mogu da poverujem(igre pokrenuti bez topology patch-a), pa mi palo na pamet da si ti vec skinuo igre koje su spremne za LT+3.0(kao i 90% novih igara), znaci koje su vec patchovane sa topology-jem i provucene kroz Abgx.

Znaci svaka od ove 2 igre mi je izbacivala error i to svaki put. Sad vise nemam problema :smiley:
E sad mozda su igre vec bile provucene kroz abgx, mada ja to sumnjam. Svaki put mi je izbacivao xbox unsuporrted, dok taj error nisam rijesio na ovaj nacin. Nek neko proba, ko ima problema sa tim, pa da mi potvrdim jel moj xbox napusen, ili to stvarno šljaka :smiley:
Ovo je sasvim slucajno izletilo, tako da mislim, da nisam izmislio toplu vodu. Bilo bi mi drago, da samo meni ne pomaze, nego da svima pomogne, koji imaju isti problem kao ja. Veliki pozdrav :wink:

P.S @ predator1211
Ali opet mi je izbacivao error i sad mi vise ne izbacuje. Kad ubacim bez muzike igru, ne mogu je igrati, sa muzikom ja to potisnem. Kako ces to objasniti ? :smiley:

Jel ko pokusao ovo slucajno ???