Uncharted Remastered Trilogy For PlayStation 4

Teško da će i njega portovati, jer je mnogima najmanje popularan deo u celom serijalu. Takođe, na njemu je radio Bend, a ne ND, pa, kao, nije po njihovom standardu, a bolji je od prvog, pa i trećeg dela.

Sent from my SM-T210 using Tapatalk

Poceo sam komentar kukajuci, onda sam se sjetio… Witcher 3, Bloodborne, Halo 5, novi Fallout 100% uskoro, RDR 2, SW Battlefront, i boga pitaj koliko jos remek-djela ce najavit na E3-u! Zaboli me za Remaster-e, ja znam zasto sam uzeo Ps4, a boga mi uzet cu i XO! Nakon ovoga E3-a, niko ovo vise spomenut nece… Upamtite sta sam rekao!

I ja sam krenuo da pišem neki za****n post na tabletu, ali sam digao ruke. Lepo si rekao. E3 se bliži đeco, videćemo šta su nam spremili Sony i MS. Trebalo im je vremena, ali će od sad krenuti sa bombama. Dr’šte gaće, polećemo.

Sent from my SM-T210 using Tapatalk

Ma ja, ****t ga sa kukanjem! Blize se epske stvari za obe konzole hehehe

Negde sam procitao na netu da E3 treba da se zove D3, kao Delayed 3, zato sto kada se neka igra prikaze po prvi put na E3, odmah mozes da racunas da ce biti odlagana sve dok ne prodje 3 godine do njenog izlaska. Videcemo novi CoD, novi AC, Uncharted 4 koji je najavljen jos prosle godine, Rise of the Tomb Raider koji je najavljen jos valjda prosle godine (a koji je dostupan i za X360, btw), Quantum Break koji je najavljen jos 2013, Scalebound i Crackdown koji su najavljeni prosle godine, Forzu 6 koja ce da bude Forza 5 sa vise sadrzaja (kola i staze). Ako se Fable Legends ne pojavi do leta, videcemo opet i njega. Bice prikazan i Silent Hills ako je taj projekat jos uvek aktivan posto Kojima odlazi. EA Games ce opet prikazati “tizer za cinematic trejler” za Battlefront koji ce izaci ne pre 2016., and that’s pretty much it.

Imam osjecaj da ce nakon ovogodisnjeg E3 svako dobiti makar jednu igru koju zeli tj obozava. Ono u fazonu svi srecni i zadovoljni :slight_smile:

Jos dok izadje prikazu jedno 30 trejlera gde se naviknes na grafiku i onda kada je upalis vidis da nije to to, jer si jednostavno ogugleo.

Ne samo iz razloga sto si oguglao, nego zato sto u medjuvremenu degradiraju garfiku trostruko u odnosu na prvi trejler, jer se ispostavi da trejleri rade na PC-u sa GTX 980 SLI, a na XO i PS4 ne moze tako da izgleda ni u ludilu.

Vidim ja da cu konzolu nabaviti kada izadje PS5, a PS4 bude oko 100 evrica e to je cena :smiley:

Sine, da prostiš, ali, vreme je da ti neko ovo kaže: mnogo sereš. Do juče nisi znao koja igra valja, a sad pametuješ oko toga kako će E3 biti razočarenje. Normalno je da kukaju na netu, jer, šta drugo rade na internetu, osim što kukaju, **** i ****ju? Da li ti zaista očekuješ da će samo to biti prikazano i da će sve biti odloženo? You have disappointed me…

Sent from my SM-T210 using Tapatalk

Brate, ja sam samo opisao kako izgledaju E3 sajmovi u poslednje 2-3 godine, a ove godine ce se taj trend nastaviti. Ko kaze drukcije, taj nije pratio E3 sajam. Cak i Nintendo odlaze. Jel sam nesto pogresno rekao? Odlozena je i Zelda! Bice prikazan Halo 5, i eto, on nece biti odlozen.

Beyond: Two Souls ne fali, posto izlazi :smiley: : http://www.base.com/buy/product/beyond-two-souls-ps4/dgc-beyondps4.htm

Uncharted kao i God Of War, moze da se igra trilion puta i nikad ne bude dosadan. A ionako nemam nista protiv remastera, tako da bring it on :slight_smile:

I agreed :wink:

Stvarno,jedva cekam da obrnem gow trojku josh jednom,samo da je malo ushminkaju urade u 60 fps i ako bog da odvoje trofeje zasebno :emoticon-0111-blush Ubedljivo najboljia 2 masterpiece boss okrshaja Poseidon i Had…
Isto vazi i za Uncharted 2 i 3…Uzivao sam u The Last Of US Remastered iako sam je igrao na trojci,pola godine ranije…
U svakom slucaju bolje i to igrati nego pojedine igre nove generacije…

Ja čekam Resident Evil 4 re-remaster…

Nemoj da preterujes… PS4 sigueno moze, samo MS uvek plati da igre izgledaju losije… :stuck_out_tongue:

Mogu i jedni i drugi, al’ su programeri lenji idioti i zato vlasnici konzola ispastaju, jer dobijaju nedovrsene proizvode…

Moja osecanja prema remastrrina okrebula su se za 180 stepeni. Najvise posle Last of Us. Neka ih, cuvaju stvarno dobre igre od zuba vremena, a cesto je i neki bundle i dlc ukljucen, i sve to po malo nizoj ceni. Easy money za njih, prilika za one koji su propustili. U sustini win win…

1 Like

:tap: