Uncharted Remastered Trilogy For PlayStation 4

According to a listing from a Swiss retailer, a remastered collection the PS3 Uncharted Trilogy is coming to PS4 on 30 September 2015.

ja majke mi zalim slucaj sto sam uopste kupio konzolu nove generacije, toliko su dobro prethodnu odradili da je uopste sramota sto su izbacili novu generaciju :P, nista pametno ne mogu da smisle novo…

No, hvataju na emocije sa stare generacije, samo $$$$$$$$$$$$$$$$$$$uske :smiley:

Oh well, ionako sam propustio Uncharted 3, ovo cu biti subjektivan pa reci da je OK :stuck_out_tongue:

Svi udarni exclusive naslovi izaci ce kao remaster verzije, takav je trend sada postao, tako da ko je sta propusti pre ima priliku da odigra ponovo…

od 2012 krajem samo resmaster naslovi svega i svacega, bilo je remaster naslova na staroj generaciji ali nekih bas starijih naslova, ovo maltene sada su remasteri igara od pre 5 godina maximalno

Radovao sam se ovoj kolekciji, tako da odlicno sto se mene tice.

Cekamo pac man remaster. 1080/60 na ps4, 900/60 na XO

Šta bre ne mogu, to što izbacuju remaster trilogije ne znači da ništa drugo ne rade. Dva studija rade pun gas, jedan završava U4, dok drugi počinje (ili su već počeli) rad na TLoU2, a kada završe s’ U4 onda i oni prelaze da se posvete TLoU2 (slična priča je bila i sa U3/TLoU) :slight_smile:

Sent from my D6603

Alo Lynx čitaj, oni ujedno i prave dve nove igre u isto vreme, znači da ne traće samo vreme na remastere ko neki.

Sent from my D6603

S obzirom da nisam igrao niti jedan Uncharted (shame on me), ovo je super vest. :slight_smile:

Rade nove igre, ali mi deluje da ovim tempom kojim oni rade nove igre ce do kraja tekuce generacije biti znacajno manje bombasticnih ekskluziva tipa Halo, Uncharted, GeoW nego što je bilo na prošloj. Na svaku jednu krštenu igru izadje jos 3 remastera dobrih igara, i 2 remastera nekih mnjeh igara.

Kada je ND u pitanju ništa se ja ne brinem za njih, zna Neil Druckmann vrlo dobro šta radi :wink:

Sent from my D6603

Takođe. Ovo je po meni odlična vest, jer oni pored toga što rade Remaster razvijaju i novu igru, tako da taman ko nije odigrao prva tri dela će moći da odigra dok ne izađe četvorka.

Znaci trebao sam da preskocim ovu generaciju konzola pa da igram rimastere sa PS4 na PS5…muka mi je ali stvarno…

jos nas napale sa U4 pa ga ladno odloze za sledecu godinu…evo povracam…:swear:

Fale jos samo Beyond: Two Souls i Heavy Rain i to je to, ceo backlog presao sa jedne generacije na drugu :smiley:

Meni fale iz prostog razloga što ih nisam prešao, a prodao sam ps3 još odavno :frowning:

Sent from my D6603

Ne bi me cudilo da uskoro bude i neki resistance trilogy :slight_smile:

Da li je ovo ikog iznenadilo? Ikog?

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

mene je iznenadilo sto nisu ubacili i Golden Abyss,koji nisam nikad igrao,da su i njega stavili za ps4 uzeo bih sigurno…

Nisu stavili zato sto ga nije radio ND, bar pretpostavljam. Steta, bolji je od Uncharted 1.

2015 je stvarno godina odlaganja i remastera. Sledece godine kad izadje sledeci Mass Effect ocekujem i remaster Mass Effect trilogije ionako kukaju po netu za tim.

Hmmm… Nista novo, nista cudno… Samo da ne nastave sa tradiciom odlaganja, pa umesto 2015-te izadje 2016-te… Ali ovo je dobra vest za PS4 korisnike ako izadje na vreme… Za X1 izlazi Tomb raider pa ce ovo malo popuniti prazninu na PS-u…