UNCHARTED 3 Launch Trailer

https://youtu.be/zN3rj6YemkI

Potpisujem,vec sada je dosta casopisa ocenjuju kao najbolju igru u 2011g.sto verujem da ce tako i biti,isto kao i drugi deo u 2009g.

Dobio cistu 10-ku na IGN, 9,5 na Gametrailers

Jeah video sam pre na IGN-u cista 10-ka,iskreno bilo bi i smesno da ovakva IGRETINA dobije manju ocenu.

P.S. Za sve moduce je pokupila **10-ku **na IGN-u grafika,prica,zvuk…

I ja upravo gledam, ne mogu da docekam da pocnem sa igranjem :smiley:
Ne znam da li si procitao, ako ovaj JB2 radi, a sve su sanse da radi, moze se sa njim pokrenuti Uncharted 3 i Arkham City. Znaci u bolje vrijeme nije mogao izaci za pirate

Uffff to ce biti adrenalina kad je ubacim u konzolu :emoticon-0100-smile,PS3 mi sluzi samo za originale tu i tamo bacim MP,tako da sto se JB2 tice ne verujem da cu da ga haknem.

Ni ne isplati se raditi taj jailbrake, bar ne jos uvijek. I ja ozbiljno razmisljam da pocnem da kupujem jedan po jedan original, pa kad sakupim 10-ak, 15 komada, da predjem u legalu, a da imam u steku igre za MP i ono sto me bas zanima. Sa Nis-om sa pricao, i gledao po forumima, polovan Uncharted je recimo 900 din, GOW3 1100 din…

Ma nadjes ih tako reci za djabe,pogotovo ova Platinum izdanja evo GT5 platinum novi 18 evra(djabe),a razlika platinuma i “originala” ti je samo u kutiji…

Nema potrebe da se prave zalihe igara :slight_smile: Ja npr, planiram da kupim samo U3 na day one, za mesec dana zamenim za Skyrim, pa onda Skyrim zamenim za AC Revelations i a onda taj AC za neku stariju igru koju nisam presao ili mi se ponovo igra, recimo LA Noire… na taj nacin se faktikcki, za 40ak evra rasturis od igranja najkvalitetnijih naslova.

Nego otisao sam u off… Uncharted serijal je po meni primer kako treba da izgleda jedna igra (naglasavam igra) u svakom segmentu. Takodje je primer kako talentovan studio, koji ne misli samo na pare, moze svakim narednim delom da nadmasi prethodni, sto nije bas cest slucaj.

A dobro, ja sam drugaciji. Ako mi se svidi igra, uvijek cu je upaliti kad mi je dosadno, najteze se odlucujem da igram nesto novo. Dead space sam presao i odmah krenuo sa novim prelaskom. Ista je situacija sa filmovima, Donnie Darkko i Kingdom of heaven sam pogledao jedno 30 puta u zadnjih 6 mjeseci, a strasno mi je tesko da upalim da gledam nesto novo u ciji kvalitet nisam siguran. Zato hocu da kupim 10-15 naslova koje uvijek mogu da igram, i onda samo kupujem sta me bas zainteresuje

I ja sam takav, ali sam zbog finansija prinudjen na kompromis :slight_smile: Zato ove skupe (na dan izlaska) igre predjem tako, a onda kad im padne cena za mesec-dva, kupujem za kolekciju i za uzimanje platine (i za gledanje i divljenje :smiley: ).

Ja sam imao preko 50 originala u kolekciji onda sam ih prodao vecinom sve one multi platform naslove(kad sam kupio Xbox),sad imam malo vise od 20 originala to su vecinom exluzive i njih cuvam.U planu mi je nabaviti sve PS3 exkluzive.

GOTY 100%…jedina kakva takva konkurencija su mu GoW3 i Dark Souls