UFC: Undisputed 2010 Thread

Nastavak popularne tabacine [MMA] od prosle godine, UFC 2009, je stigao. Kako zvanicno, tako i na piratskim sajtovima. THQ je publisher, i po zvanicnoj najavi, svake godine ce se smenjivati UFC i Fight Night Round serijal, sto znaci da nas 2011 ceka FNR5.

IGN je igri dao 7.8.

Ko zeli da sine, imaju linkovi po Xbox360Iso. Ja krenuo sa skidanjem, stoga ce uslediti utisci za koji dan. :slight_smile: Prvi deo je bio fenomenalan, kao pocetak u serijalu. Realni udarci, potezi, i velik izbor boraca.

Ako je neko vec skinuo, neka napise utiske. :slight_smile:

uzeo sam xbox zbog ove igre pre nekih 20 dana i igram je vec 20 dana… moji utisci su sasvim pozitivni :slight_smile:

Svaka cast na kupovini. :slight_smile: Mada, trebace nam malo vise od “sasvim pozitivni”. :slight_smile:

Odlican je UFC Undisputed 2010, ali ja licno vishe volim Fight Night serijal zbog toga sto vishe pratim box :slight_smile:
Inache, jedva chekam MMA za XBOX360, osecam da ce to biti odlicna igra.

bice fedor na mma :D. pa ja fight night treba da narezem,ali nisam se bas snalazio na novom sistemu udaranja,a nisam puno ni vezbao,a prethodne delove sam bas igrao. a sto se tice ufc-a po meni je odlicna igra,mora malo ufc da se prati da bi se stvarno volela ova igra. ja sam ranije mislio da su to znojavi ljudi u gacama sto se valjaju po podu,ali sam totalno pogresio,jer je to jedan od najtezih i najslozenijih sportova na svetu,citava filozofija razbijanja glave :D. i borci su najjaci ljudi na svetu. u igri me ponekad nerviraju iznenadni nokauti,ali to je realno tako i jeste. mada izlazi neki pech koji treba neke stvari da popravi,ali ne znam bas tacno koje… :slight_smile:

Ja volim i pratim UFC, ali sto se igara tice Fight Night je po meni mnogo bolja igra od UFC undisputed, samo se treba navici na kontrole i tek onda pocinje zabava ali ako budes igrao na Live-u razocaraces se posto tamo koriste exploit-e i onda od jedne fenomenalne igre nastaje mucenje.

a koji fight night je najbolji? ja skinuo cetvorku,ali me nesto rezac zeza pa je to u fazi rezanja :)… nadam se da ce mi se svideti vise od ufc-a, jer sam sa ufc-om sasvim zadovoljan. uzeo sam dva pojasa na expirience level, drugar je sad osvojio jedan na advanced… polako krecemo na expert,ali to ce biti bas krvava borba :slight_smile:

Cetvorka, mada na prva dva igranja mi se nije svideo ali kako sam se navikavao na kontrole mecevi su licili kao da gledas prenos meca :slight_smile:

kazu da ce na EA MMA biti stand up tuca preuzeta iz fight night-a, a da ce parter uraditi neki novi fazon… i bice toliko sjajnih boraca koji se nisu prodali ufc-u. … za sada dosta obecava…

sta je skracenica MMA

Mixed Martial Arts (MMA)

ili mesovite borilacke vestine :slight_smile:

to podrazumeva kapueru kung fu karate al tako

podrazumeva sve borilacke vestine, mada ne znam koliko je recimo kapuera zastupljena… mada ako neki lik sa kapoerom moze da pobedi boskere,tai borce , bjj borce i ostale trenutno dominantne vestine…svaka cast onda ce on recimo da bude sampion ufc-a npr. …mada cisto sumnjam :smiley:

dobar bokser zajedno sa judom ili dziu dzicuom i rezultat je kraj zivota :slight_smile:

Hehe vec zamisljam kako neki ludak izvodi kapueru i Silva prilazi i samo BAM i nema vise laku noc :smiley:

Mislis ovako nesto? Haha… Btw, ovo je iz filma Never back down…

Haahaaa e to, to. Bravo

sjajan primer. :smiley: mada je film malo nerealan inace ovako :). Brane jel mogu u fight night da se promene kontrole da se ne udara na analog? Sutra nabavljam igru…

Ne mogu jer je jedna od najvecih novina i prednosti cetvorke upravo taj nacin kontrole udaraca.
Kontrole su po meni fenomenalno odradjenje