Twisted Metal PS3-CLANDESTiNE NTSC-US/Action dali može na Sony iz evrope

Upravo izašao Fix 3.55 za ovu ekspluzivu za Sony međutim za NTSC ,problem je što Pal igra nikad nije ripovana postoji samo NTSC verzija ( BCUS98106 ) kao i fiks koji fukcijoniše na zamenu Eboot bina.
Interesuje me dali će da radi NTSC verzija ili je situacija kao na Xbox 360 koji nije rgh.

ako imas 3.55 hackovani fw radice, jer je region free

Naravno da je hakovan na 3.55. Znači kad se odradi CFW Kmew regioni više ne važe isto kao na XBOX 360 posle RGH.
Ispravime ako grešim.

Postoji i PAL verzija igre BCES01010, na zalost fix ne radi.

Sve igre za ps3 su region free, tako da ce raditi sigurno.

EDIT: Nema veze sa CFW-om. Na OFW-u je ista prica.

eto dobio si odgovor

par igara imam koje su ntsc i rade bez problema na 3.55 kmeaw

Tu verziju igre nigde nisam našo Uploadovanu za sad.Fix je izašao pre 2-3 sata za NTSC.

Twisted.Metal.Eboot.Patch.PS3-DUPLEX [NTSC-US/Racing/2012]
Ako su sve igre region free što stavljaju Ntsc,pal pored njihovih naziva i prave zabunu mislim besmisleno je.

Znam, probao i ne radi sa BCES01010, bootuje se kao BD mirror, trazi update, a zatim data is corrupted.
Probacu sutra jos da se pozabavim pa cu javiti.

Fix je namenjen za BCUS98106 to bi trebalo da je Clandestine rip on se jedini vodi kao NTSC, a ne za BCES01010.

Ma znam, procitao sam, ali je neki sabus prijavio kako njemu radi, pa sam morao da probam.

Pokrenuo igru rip :Twisted Metal PS3-CLANDESTiNE [NTSC-US/Action/2012] BCUS98106
Fix : Twisted.Metal.Eboot.Patch.PS3-DUPLEX [NTSC-US/Racing/2012]
Igra radi sa eksternog harda sve radi ekstra osim muzike koja neradi u igri iz nekog razloga što su i ostali prijavili,bagova i drugih problema sa zvukom nema.
U među vremenu pojavio se i fix za PAL verziju ( BCES01010 ) koliko sam primetio samo na bitGameru.
Twisted Metal + CFW 3.55 Fix Included [PAL/Racing/2012]

@breb : upravo skidam tu verziju s bitGamers (zahvaljujui Vladi)

Da li bi mi poslao na PM link odakle si skinuo (ako je s bit-a) Resistance 3 s fixevima

Pošto je igra uspešno pokrenuta a više niko nema šta da doda zatvaram temu.