TUTORIJAL: Automatsko ažuriranje DASHBOARDA na RGH/JTAG konzolama

Ubaci rawflash v4 fajl xenon.elf preimenuj updflash.bin u nandflash.bin ubaci na root od flesha formatiranog na fat32, ucitace rawflash kao program i napisati nand.

Imas rawflash u tutorijalu za azuriranje konzole sa rawflash programom.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

OK, i onda cu vratiti stvari na staro, necu izgubiti RGH.?

Nije mi ni sa Xenon-om radilo, dok nisam prebacio na USB na poledjini Xbox-a. Flesovao je i sada sve radi super, ukljucujuci i GTA V. Hvala svima (i prenex-u) na pomoci.

Sa hackovanjim dashboardom tj update napravljen za RGH konzole neces.

Sve pohvale Mirku za jos jedan odlican tutorijal. Veoma lako i brzo update-ovanje dashboarda.

Uspesno sam update dash na 16537, ali me interesuje kako da podignem na 16547, posto svaki xeBuild 1.11 koji skinem nema u sebi u UpdateMyConsole.bat ?

Mozda nema podrsku za taj dash. Za sada ti je dovoljan 16537 sve igre raden, videcu kasnije sta fali.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Evo sada sam proverio ima novi pack upload je na mom cloud-u :

xeBuild1.11 QuikUpdate16547.rar 107.6 MB
https://mega.co.nz/#!qo4lxYjS!Iaw3gHZhjM_QWQp7jeQa7jGjk2t1jwed_-Xr6cJhmTk

Ovo je toliko prosto da prostije ne moze biti…
jos jednom se zahvaljujem M007P na ovom tutorijalu. Ustedeo sam bar 2k a i naucio sam nesto za sl.put :rock: Hvala i na brzom odgovoru i trebao bi da zameni ovaj xeBuild1.11 i dashboard sa onim na prvoj strani jer su potpuno funkcionalni. Hvala bratski jos jednom :party:

POzdrav svima, nakon što je izbrisan tutorial za update dasha mislim da je ovo ok mesto gde mogu dobiti odogvor na moj problem. pratio sam tutorial ali izgleda da nešto nisam ispratio kako treba i na kraju nisam uspeo da odradim update. Zanima me da li neko može da mi kaže gde sma pogresšio. U pitanju je Corona 4gb.


Vidi sta ti je sa fleshom odakle citas tj da li je ispravan, obavezno! Da li si napravio dashupdate update kako treba? Cuvaj ispravan dump od corone 4GB.

nisam siguran da li sam mozda pogresio paths. ja sam umesto hdd stavio OnBoardMU I za but_x I default.

Corona interna 4GB ide **MmcMu…
**
Probaj da napravis update sam tj sa jrunnerom ili drugim programom, nisam testirao ovu metodu za poslednjih par dashboarda

provalio sam gde gresim. Nisam kopirao novi key na root usb.Upravo odradio I sve je proslo glatko. Hvala na savetima.