Tutorial: Rastavljanje (rasturanje) XBOX 360 FAT konzole

1 minut 43 sekunde mi je rekord otvaranja ove skalamerije. da cujem ostale :smiley:

tu sam negde i ja, mislim da sam otvarao na svaki minut ono dok sam modovao, tu sam se ispraksovao samo tako, jer je bilo otvori-zatvori konstantno, te ovo nece da legne lepo te ono nece, pa dok sve napasujem da legne kako treba, mozes misliti koliko puta sam rasklapao sve, najjace od svega je sto tako sklopim sve pa skontam da sam zaboravio 1 sraf :smiley:

a zamisli meneā€¦

meni je najbolje kad ga sklopim a pogledam na sto a na stolu

:headbang:

hahaha pa to mi se redovno desava, mada to se lako vraca, samo malo pomeris prednji deo na gore i uvuces dugmenceā€¦

Moraću sutra da otvorom konzolu baÅ” da vidim jel zaprljana a i da vidim Å”ta sve ima unutra ionako ima rrod pa nemogu mnogo pokvariti:D

Same here :D:D:D

Al zna bas da iznervira. Ili nekad kad skidam onu belu plastiku sto je na RF modulu, pa je zaboravim. E onda moras da skidas sve sa onih 6 srafova.

Nisam sam znaci :smiley: I to svaki put kada sam rastavio konzolu. Videcu da li ce i danas da se desi.

doduse ja nisam imao zaboravljenih delova na fat :slight_smile: ali konzola se lakse rastura od SLIMa
2min plafon treba :wink:

Duschan kaze lepo treba da se skine prednji deo prvo, stvarno je lakse .

mirko i ja sam do sada rasturao sa prednjim delom prvo ali sam kasnije tek provalio da je lakse prvo pozadi :D, znaci moze i jedan i drugi nacin pa kako ko voli neka izvoli :stuck_out_tongue:

ma bre ne verujem ti :slight_smile:
dobar tutorial

I ja sam prvo otvarao zabice napred, kada sam prvi put otvarao box pa sam zbog toga ostetio one pozadi :smiley: Svidja mi se ova alatka za otvaranje sto je prikazana na slikama.

nije meni problem rastavljanje,najlakse je rasturiti nesto :smiley:
problem je sve to ponovo sastaviti

pa krenes u rikverc bre, lakse se sastavlja nego sto se rastavlja, ali ozbiljnoā€¦

Ozbiljno da, treba duplo manje vremena. Sta, samo vratis gornji deo maske, zasrafis, stavis eject dugme, vratis donji deo, pritisnes, vratis bocne delove, i faceplate i to je to.

Pa kad si sivonja :smiley:

Imas da je narucis na DealExtreme-u za 3$,ja sam je narucio,valjda ce da stigne za mesecā€¦

Aman ljudi, uzmite obican lim za oluke i isecite ga, kakve bre alatke, kakve gluposti.

BTW, komotno se moze sa jednim malim srafcigericem otvoriti box bez ostecenja.

Naravno, Jedan mali srafciger i obican lenjir da se ne vrate oni sideplateovi posto imaju obicaj kod mene.

Evo posto mi stigao onaj alat za otvaranje,danas sam otvorio XBOX360,sjeb** nokat,ocistio ventilator,i vratio :smiley:

uopste ti nije potreban alat ali ajde jeste lakse sa njime kaoā€¦