Tutorial: Offline Update Xbox360 igara (za banovane i bez LIVE-a)

hvala, moracu da vidim sta ima tamo, jos jedno pitanje sta je problem
mogu da igram darsiders koji je wave 4 ali 5 i 6 wave igre ne mogu, tebali da updatujem xbox ili dvd firware ili igre/inject files…
konkretno skinuo sam alana wake i red dead i patchovao ih na wave 3 i 4 i nece da fercera

treba ti reflash konzole.

tu smo dakle, e sad taj reflash podrazumeva, flashovanje “dvd uredjaja” na konzoli na iextreme 1.51 ili sta

tacno ali ne na 1.51 nego na 1.7 AKA Lite Touch 1.1. Ali to sam ne mozes da uradis. moras da odes kod nekoga ko to radi i izdvojis 3 ili 4 crvene

moze kratki uput zasto ne bih mogao sam ili na post koji vodi ka tome

muchas gracias

ne mozes zato sto ti treba poseban cip za prespajanje drajva sa kompom. a taj cip ili mozes da napravis sam ako si freak sa elektronikom, imas potrebne provodnike, PIC, kondenzatore i usb slotove, ili mozes da narucis iz amerike za 35 dolara ako uopste i salju vamo. ili da me poslusa iz mog prethodnog posta.

izgleda da cu morati da te poslusam, posto nisam tolki wiz, dobro ko to radi, ustvari najbolje da odnesem tamo gde sam je uzeo.

Znači ako imam 1.6 FW, i hoću na LT, mora taj čip da se ugradi? Jer, to ne pričaju ljudi na Ixtreme sajtu.

ne da se ugradi, vec za komp da imas, da bi spojio dvd uredjaj sa kompom, koliko sam ja skapirao i citao, sta sa ovim jungle flasherom valja li to nesto, deluje kao da je nova verzija kompatibilna sa win 32bit xp i ostalim os, i da ne treba cimanje sa posebnim cipovima vec moze obicna maticna ploca sa sata kontrolerom i dosta citanja

niko ne odgovara za ovaj jungle flasher

Ovo nije tema predviđena za to.

hvala

Odradio sam sve kako je receno, ubacio sam update za FIFU i New Vegas. Jel postoji neki nacin da se proveri jel igra update-ovana?

quote iz originalnog posta

[SIZE=“3”]NAPOMENA: Vi nećete videti da vaš Xbox radi neki update kad pokrenete igru kao što je to slučaj sa update-om preko LIVE-a, ali u svakom slučaju igra će biti update-ovana. NIKAKO NEMOJTE DA PREKO DASHBOARDA BRIŠETE CACHE FOLDER NA VAŠEM HARD DISKU, JER ĆETE OBRISATI UBAČENE UPDATE-OVE [/SIZE]

ne postoji nazalost

Jel’ rade update-i ako imam HDD prikljucen a ubacio sam USB na kome su update-i???

rade normalno, sve dok je USB ustekan

Extra!Jos jedno noob pitanja,za sta sluze oni ID-ovi? Kako da znam koju verziju igre imam?

imas 24 satni cooldown na odgovor od mene. pitaj sutra…

salim se, pojma nemam, nek te to ne zamara…

Lol:D!Hvala ti na odgovorima,nadam se da ce update-i raditi kako treba.PozZ!

Svaki Title update mora da se poklopi sa XexMedia ID. Zato i stoji Media ID ispred svakog Title update-a.
Ako ubaciš pogrešan TU na flash, nećeš moći da pokreneš igru, jer se nepoklapaju.
Npr. Fifa 11 (FiFA.11.PAL.XBOX360-LoCAL relase) ima Xex Media ID: 5A18AA46 i na sajtovima poput Xbuc.net ili [URL=“http://marketplace.jqe360.com/”]JQE360.com skineš odgovarajući title update i kopiraš na flash. Xex Media ID za svaku igru možeš da vidiši preko ABGX360.