Tsstcorp cddvdw sn-208bb + payload tool = I/O error

Naslov sve kaze. Ne stigne ni do 1% i pukne, tu je kombinacija iz naslova… Tu sam puko 2 DL. Druga 2 sam puk’o tako sto sam isao bez payload-a i na overburn. Stigne do 49 i vrisne. O5 neki erori i gresketine i cuda. Ostao mi je jos 1 DL i da probam truncate i posle da bude da sam sve probao. A pise da mi rezac podrzava payload tool al… Nego da pitam za neki savet ili neka podesavanja koja bi TREBALA da prodju… Pre nego sto se odlucim da pozovem nekog iz oglasa i narucim lepo narezane vidze i igram k’o covek! Konzola mi je sa lt + 3.0, imam instalirane neke igre na hdd (tako sam kupio). Konzolu sam uzeo pre mozda 10ak dana a nisam ni posteno probao jer mi ne uspeva ovo rezanje. Uglavnom sam probao sa OPC-om, ali kad krene rezanje lepo pise da mi rezac ne podrzava tu brzinu i krene na 4x sa OPCom i sa BurnProof. Layoutbreak sam stavio na optimal i to je uglavnom 2133520 (imgburn sam postavlja ovu vrednost… Pise u logU). I ako nista bar nek se zna da ovaj citac sa payload-om ne radi kako treba. I da napomenem da je citac u laptopU! Et’.