Trend sporijeg pojavljivanja omota na jge360.com

Jel primetio neko trend u zadnje vreme da uopste nema vise omota za nove igre koje izadju? Za zadnjih 7-8 igara koje sam skinuo uopste nije bilo omota na covers.jqe360.com i FSD naravno nema sta da skine.

Kod mene za sve nove igre skine omot tj samo prednju stranu ako na to mislis ako mislis da ga nema u opste onda je problem do tebe.

Jel ti skinuo omot za Bioshock i Giana Sisters? Ako mozes da mi das linkove za ta dva omota na jqe360. Takodje i za WRC Powerslide.

Za BioShock mi je skinuo glavnu sliku tj prednju a zadnja je prazna isto i za Powerslide dok Giana Sisters nisam skinuo.

Jel mozes da mi das link do bioshock slike, posto je malo cudno da nekome skine a nekome ne. Sumnjam da postoji protekcija. Ja kada u search ukucam Bioshock dobijem samo 3 rezultata, dva za prvi bioshock i jedan za bioshock 2. Takodje, logicno, FSD mi nije skinuo omot za Bioshock. A za WRC Powerslide ne dobijem nijedan rezultat. Jel moze jos neko da potvrdi da su mu se skinuli ovi omoti?

Evo i screena:

Trenutno nisam u mogucnosti da nadjem link ali kad budem bio a ti ne resis dacu ti.

Jel moguce da niko nije instalirao Bioshock ili WRC powerslide pa da proveri???

Jesi resio problem?

Za Bioshock se u medjuvremenu cover pojavio. Za WRC Powerslide nisam resio. Takodje ni za

a cdcovers.cc ?

Ma jok.

Ma jok.

Pronasao sam u cemu je problem. Ovo je problem:
Xbox DNS Error | Your DNS Server Can’t Resolve Xbox LIVE Server Names - Xbox.com

Evo danas se pojavio odmah Army of two omot ali meni ga ne skida. Probao sam test connection, ali nece na net nikako. Ovo mi se desava od kad sam stavio novi dash. Podeseno je sve, ip adresa, dns serveri, ali nece. Jednom pre davno sam imao slican problem, ali se ne secam tacno kako sam ga resio, ali ako se dobro secam, morao sam na racunaru da instaliram windows media player i u njemu imaju neka podesavanja za mrezu i sharing i tek tada mi je proradio. To sada nije uspelo. Jel ima negde neki tutorial kako podesiti mrezu, jer se namucih celo jutro?