Trazim dobru video igru i dobar film

Evo ja opet u potrazi sa nekom igrom koja (mozda) ne postoji. Ali usput mi trebaju preporuke za neki film.

Prvo igra:
Treba da je pucacina iz treceg lica,dogadja se u danasnje vreme ili u buducnosti,nije preterano dugacka,moze da se igra u dvoje (to i nije sasvim potrebno) i ne mora da bude samo za Xbox 360 moze i za PC ili PS2. ( i voleo bih da je radnja o rati ili nesto slicno)

A sad film:
Gledao sam nedavno Tears of the sun (Jecaj sunca) i bas mi se svideo jer stvarno volim ratne filmove koji nisu prenatrpani sa specijalnim efektima ili 3D ili CGI. Znaci treba mi neki dobar ratni film (da NIJE u drugom svetskom ratu) i da je noviji (To nije bas potrebno a i Tears of the sun je iz 2003 pa mi se jako svideo). (Bilo bi dobro i da je strani film,ne svidjaju mi se nasi ratni filmovi)

Igre koje sam igrao a da se slazu opisu:
Gears of war 1,2
Army of two 1,2
KillSwitch
Without warning
Lost planet
Red faction G.
Socom 1,2,3,CA
itd.

Filmovi koje sam gledao a da se slazu opisu:
Tears of the Sun
Black hawk Down
Jarhead

Bas bih voleo da mi neko pomogne jer stvarno gubim ideje za igrama sad kad nemam live (A bas mi se igra nekakav Third person shooter).
I gleda mi se neki dobar ratni film.

we were soldiers pogledaj obavezno sa mel gibsonom

E hvala na preporuci pogledacu film veceras.

Nemati nista pametno, a da nije iz WW2. :slight_smile:

The Men Who Stare at Goats - (pola komedija, polu ratni)

Ako te iz WW2 neki zanima slobodno reci, znam ih na milion dobrih.
Nista ne fali Saving private Ryan, Flags of Our Fathers, The Bridge on the River Kwai, Defiance, Valkyrie…

Problem u tome sa WW2 filmovima kod mene je to sto ih stvarno ima previse i dosta sam ih gledao. Evo od toh filmova sto si ti preporucio gledao sam Saving private Ryan,The bridge on the river Kwai,Valkyrie.
I super su filmovi ali mi je vreme (drugi svetski rat) kao tema dosadilo.

We were soldiers je Vijetnam… a ako imas neki dolby surround feel free da ga malo pojacas, jako je dobar zvuk u filmu