Transformers: War for Cybertron

Uh, igrica je odlicna! Super pucacina.

Uopste nisam ocekivao od neke igrice koja je zasnovana na filmskoj fransizi da bude dobra, ali transformers WFC me je oduvao koliko je dobar. Igrica je klasicna pucacina, ali je melee zastupljen u velikoj meri.

Poprilicno je slicna GOW fransizi.

Ja sam presao singleplayer za 2 dana, ali opet nije mi zao shto je kratka igrica.

Stvarno je preporucujem svima! Ljudi na gamespot-u daju slicne komentare.

Da li ju je neko igrao?

Evo malo gameplay-a
https://youtu.be/WlKGbXLFvU8

transformers wfc nije radjen po filmu nego je radjen kao igra pre prvog crtanog filma ili ti serije iz 1984-e, sa malo preradjenim likovima.
plus slazem se da je igra super!!! :))))

koja je joj ocena

Transformers: War for Cybertron (xbox360) reviews at Metacritic.com

evo ti link pa pogledaj sam, imas oko 20-tak review-a pa pogledaj, ocene su mesane a trenutno prosek je 77, ali opet ima dosta njih koji su dali igri preko 80.

Ocena nije presudna uloga da bi odigrao igru,
Meni je creckdown sranje a dobio je jako visoke ocene, ali mi je zato dead rising extra, jos mi se i svidja jer je sejv point uradjen u stilu starih igara.Nije kao u ovima novima da ti autosejvuje sto je jako olaksavajuce.
Inace otvorio sam poseban topik o transformersima na jednom sajtu gde sam registrovan :slight_smile:

:’( kod nas nema nigde da se uzme :stuck_out_tongue:

Dobio sam dozvolu za opis ove igre, javljam i vama xbox brathersima kad odradim opis :smiley:

jedva cekamo :slight_smile:

U svakom slucaju,sa visokom ocenom ili ne,ova igra me je odusevila,prvo sto su se izdavaci potrudili da izbegnu ustaljenu frazu da igre radjene po nekom filmu,knjizi itd. moraju da budu lose.Uveli su dosta inovativnosti u gameplay,a o grafici da ne govorim.Prvi put kada sam upalio igru gledao sam 5 minuta u ekran ne verujuci da je grafika toliko napredovala u odnosu na 1. i 2. transformers igru radjenu po uzoru na filmove :wink:

Da li je neko probao co-op?
Moze do 3 igraca preko LIVE-a.

prle moze li u co-op bez live-a?

Koliko sam ja skontao, na zalost ne moze :frowning:

Ne… Samo preko LIVE-a i to max 3 igraca…

Odlicna je igra. Grafika, gameplay su dosta dobri mada prica je dosta pojednostavljena u odnosu na pravi lore…

Co-Op i multiplayer nisam probao posto i dalje nemam live. Trebao ja da kupim novi box vec odavno ali reko izdracu vala dok ne izadje ova nova verzija :smiley:

Filip mi danas rece da je multiplejer stvarno ekstra, i to onaj demo, pa kad imam vremena bacam se na skidanje, da malo uzivam :slight_smile:

Multi je jedno 10x bolji od multija u girsu :slight_smile: Puno brza akcija i dinamicnija, jako zanimljiv sistem levelovanja a da nepricam o tome kako je mocno igrati malo na zemlji pa malo leteti sa transformersom.
Stvarno je multi extra ali ja sam opet ofline iograc tako daprivodim kampanju kraju :smiley: pa cu posle jos koji dan multija i onda mi gase nalog :smiley:

Razmisljam da li da kupim ovu igru posto mi se prethodne dve nisu svidele, a demo nisam nasao pa ako neko zna gde ima da se skine neka mi posalje link na PM, bio bih mu zahvalan.