Total biscuit (cynical brit) umro u 33. godini zivota

RIP

E shit… RIP…

E bedak. Nadam se da je uspeo da se pomiri sa sudbinom, koliko je to moguce kad imas tek 33 godine…

Ovakve vesti te navode da se suocis sa sopstvenom smrtnoscu, narocito sad kad sam zasao u cetrdesetu. Pa se pitas, da me sutra nesto strefi, dal bih bio zadovoljan onim sto sam postigao. Ne u nekom materijalnom smislu ili kao uspesan u poslu, nego vise onako dal sam iskusio dovoljno sta zivot moze da ponudi, dal sam na miru i dovoljno srecan sa svojom svakodnevicom?

Rekao bih da jesam, al svejedno bih voleo jos dugo s lidijom da budem i da gledam kako mi dete raste. Al to sa sobom takodje nosi veliku cenu, tek ocekujem velike zivotne udare koje ne moz’ izbeci.

Sto rece Kormak Mekkarti, dobro je sto mladi ne shvataju koliko je zivot tezak, jer da znaju ne bi imali srca da uopste s tim krenu.

3 Likes

Moze se desiti da je nasa generacija dostigla ono sto De Grej zove Longevity escape velocity ako budes imao srece da izbegnes smrtonosne bolesti dovoljno dugo.

1 Like

Nisam procitao tekst jos, al mislim da je nasa generacija taman promasila taj escape velocity. Da smo milioneri jos i ajde, al dok takve stvari dopru do obicne raje, bice kasno.

Ma u tekstu nema nista. Odgledaj video, super je.