Хоћем купим нови екс-бокс!

Е овако. Мој пређашњи икс бокс се покварио за вијек вијекова(успешно сам га поправљао пар пута, и трајао је по пар месеци), а ја сам тренутно озбиљно болестан и морам стога да будем у комплетној изолацији у кући, 6 до 8 месеци. Размишљао сам да узмем нови икс бокс, како бих, како-тако убио те месеце самоће, па ме занима коме овде могу да се обратим беше да купим што јефтинију верзију.
Без џојстика. И да ли могу да узмем икс бокс без хард диска, па да ставим хард диск са мог старог? Да ли ћу онда рецимо моћи да играм мас ифект 3 без да поново прелазим прва 2 дела?

И наравно да буде чипован и сређен, како бих могао да играм пирате.

Хвала унапред.

Ako zelis da kupis xbox pogledaj XboxRepublika Forum - XboxRepublika SHOP

Без џојстика. И да ли могу да узмем икс бокс без хард диска, па да ставим хард диск са мог старог? Да ли ћу онда рецимо моћи да играм мас ифект 3 без да поново прелазим прва 2 дела?

Ne vjerujem da ces moci kupit bez hard disca jer nema vise Arcade verzije u ponudi.
Takodje neces moci i bez joystika znas da joy ide u paketu sa konzolom.Jedino da pogledas Ponuda i potra mozda neko prodaje i tako.
Nadam se da ces se brzo oporavit :da:

Jarane ako imas koga u BiH rado cu ti potraziti neki Arcade ali mislim da ti je pametnije uzeti makar i za 40-50e skuplje novu stvar i to jos Slim flash-ovan

Zelim ti brz oporavak i ne daj se!