Top 10 Upcoming Games (Mart, April, Maj)

[SIZE=5]Top Upcoming Games
[SIZE=4]PC, PS4, XO
[/SIZE]
[SIZE=4][SIZE=3]Mart, April i Maj[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=4]**1. Far Cry Primal (PS4, XO - 23. februar; PC - 1. mart)

**[/SIZE]
Vreme radnje Far Cry Primal igre će biti kameno doba, a fokusira se na plemenske ljude koji treba da love ogromne zveri. Kao što možete videti u videu, igra ne sadrži samo lov na zveri već i borbu protiv drugih plemena, pa čak i neke survival horor momente. Prema zvaničnoj najavi, gejmeri će preuzeti ulogu Takkara, lovca koji je poslednji preživeli član svoje grupe. Okruženje se naziva Oros, a uključuje divlje šume ali isto tako i tajga kao i različite močvare ispunjene svim vrstama gigantskih životinja. Far Cry Primal će biti dostupan za PC, PS4 i Xbox One platforme.

[SIZE=4]**[SIZE=4][B]2. **[/SIZE]Tom Clancy’s The Division (PS4, XO, PC - 8. mart)

[/B][/SIZE]
The Division je online MMO pucačina/RPG iz trećeg lica sa open world konceptom, a razvojni studio koji razvija The Division je Ubisoft Massive (Massive Entertaiment). Radnja je smeštena u post apokaliptićnu Ameriku koju je opustošila epidemija nepoznatog virusa.

[SIZE=4]**[SIZE=4][B]3. **[/SIZE]Hitman (PS4, XO, PC - 11. mart)

[/B][/SIZE]
Odluka da Hitman postane epizodna igra nije baš najbolje odjeknula kod gaming publike, ali i pored toga IO Interactive i Square Enix ostaju pri odluci da igru iscepkaju na niz epizoda koje ćemo igrati tokom ove godine. Prva od njih, takozvani Intro Pack, izlazi u martu, a sadrži prolog i misiju u Parizu.

[SIZE=4]**[SIZE=4][B]4. **[/SIZE]Need for Speed (PC - 15. mart)

[/B][/SIZE]
U pitanju izgleda neće biti puki port jer, kako navode iz EA, ovo izdanje će imati znatna poboljšanja i nove opcije.
Pre svega, framerate neće biti ograničen na 30 ili 60 sličica u sekundi već će se igra vrteti onoliko brzo koliko vaša PC ”aždaja” može da je pokrene. Biće podržan veliki broj rezolucija, sve do 4K, kao i većina volana poznatih proizvođača poput Logitech, Thrustmaster i Fanatec. Igra će takođe imati mogućnost uključivanja ručnog menjanja brzina, nešto čega nije bilo u konzolnim verzijama i što bi na sve platforme istovremeno trebalo da stigne kao patch. Naravno, svi dosadašnji patchevi će biti preinstalirani na igri, kao i dva DLC paketa – Icons and Legends i Showcase.

[SIZE=4]**[SIZE=4][B]5. **[/SIZE]Quantum Break (PC, XO - 5. april)

[/B][/SIZE]
Igrač će u igri preuzeti ulogu Jacka Joycea, Beth Wilder ili pak Paula Serenea, glavnog antijunaka u igri. Serene danas vodi zloglasnu tvrtku Monarch koja se bavi razvojem tehnologije za putovanje kroz vreme, a Joyce i Serene nekada su bili najbolji prijatelji. Radnja igre smeštena je u određeno razdoblje nakon eksperimentalnog putovanja kroz vreme koje je pošlo u krivom smeru i zbog kojega je svet ostao fragmentiran, a vreme se ponekad, samo od sebe, može – srušiti.

[SIZE=4]**[SIZE=4][B]6. **[/SIZE]Dark Souls III (PS4, PC, XO - 12. april)

[/B][/SIZE]
Igru naravno razvija From Software na čelu sa Hidetaka Miyazakijem, a izdaje Bandai Namco. Trejler prema očekivanjima ne otkriva puno toga, ali smo prilično sigurni da Miyazaki neće odstupiti od svoje filozofije game dizajna, i da ćemo se ponovo vrlo često družiti sa “You Died” ekranom.

[SIZE=4]**[SIZE=4][B]7. **[/SIZE]Uncharted 4: A Thief’s End (PS4 - 26. april)

[/B][/SIZE]
Naime, radnja Uncharted 4: A Thief’s Enda će se odvijati tri godine nakon događaja iz prethodne igre. Nathan Drake se konačno malo “primirio” – ostavio je iza sebe svet lovaca na blago i započeo novi život, međutim iz njegove “penzije” budi ga poziv njegovog brata Sama. Sam mu otkriva da je u velikim neprilikama i da mu jedino njegova pomoć može spasiti život i predlaže mu novu avanturu, kojoj Drake neće moći odoleti – Sam i Drake kreću u potragu za davno izgubljenim blagom kapetana Henryja Averyja. Njihova avantura odvešće ih ih u potragu za Libertaliom, piratskom utopijom smeštenom duboko u šumama Madagascara, a što će ih sve tamo dočekati, možemo samo zamisliti…

[SIZE=4]**[SIZE=4][B]8. **[/SIZE]Doom (PC, XO, PS4 - 13. maj)

[/B][/SIZE]
Bethesda, firma iza Doom-a, je također najavila na E3-u ponovno puštanje klasik igre – Doom. Doom je jedna od najlegendarnijih FPS igra, koja se prvi put pojavila krajem 90-ih godina. Doom će biti dostupan za PlayStation 4, Xbox One i PC.

[SIZE=4]**[SIZE=4][B]9. **[/SIZE]Homefront: The Revolution (PC, XO, PS4 - 17. maj)

[/B][/SIZE]
Radnja ovog nastavka je smeštena u 2029. godinu, dve godine nakon događaja prvog Homefronta. Naći ćemo se u ulozi Ethana Bradya koji vodi pokret otpora u Philadelphiji, gde ćemo pokušati odbraniti grad od korejske invazije. Igra će imati single-player kampanju, te kooperativni način igranja za 4 igrača.

[SIZE=4]**[SIZE=4][B]10. **[/SIZE]Mirror’s Edge Catalyst (PC, XO, PS4 - 24. maj)

[/B][/SIZE]
Originalni Mirror’s Edge je bila hrabra ideja da se sa FPS žanrom pokuša nešto drugačije, ali je imala i svojih mana. Studio DICE će sa nastavkom/rebootom Catalyst pokušati da primedbe koje je imala igračka publika isprave i naprave vrhunsko parkur iskustvo u velikom svetu igre koji ćete rado istraživati do poslednjeg kutka. Kako će se Faith snaći u open world Mirror’s Edge igri videćemo krajem maja, a mi se nadamo jednako dobrom soundtracku kao u originalnoj igri.

Wow, šta reći o mom ukusu u igre kad me 90% stvari sa liste uopšte ne interesuje… :smiley:

Huh, mislio sam da Doom izlazi na leto, tamo oko juna a da Mirror’s Edge tek krajem godine… :smiley: Malo sam razočaran time što je više od pola igara neki vid nastavka/reboota ili spinoffa već ustaljenih serijala.

Naravno, svaka čast na inicijativi. :slight_smile:

Ima dosta ok igara a naravno ukusi su različiti

Zapravo ovo možda nije trebalo da se zove Top 10 jer su igre ređane po datumu izlaska. Nije moja Top lista, ali može se reći da kada bih birao 10 igara iz naredna 3 meseca da bi to sigurno bile ove igre. Ovaj Top 10 sam napravio po tome što sam pogledao šta sve izlazi u naredna 3 meseca i to ovde ispisao, verovatno da će biti još igara najavljeno za april i maj i da će onda ova lista trebati da se updajtuje ili proširi, ali su ovo u suštini najveći AAA naslovi koji izlaze u naredna 3 meseca.

Ukrao si mi rijeci iz usta. To 10% se odnosi na DSIII :smiley:

You know it :smiley: Opasno sam hajpovan za Dark Souls 3 :slight_smile:

4 igre sa moje strane:

1. DS3 - opet necu spavati i ziveti 2 meseca, ali ovo je vise od igre
  2. Uncharted 4 - kako posle prvih 3 propusiti ovo :slight_smile:
  3. The Division - jako let utisak mi je ostao poste bete, jedino je problem MP i sakuplajnje ekipe za njega, sam covek tamo nema sta da trazi, nece se naigrati
  4. Quantum Break

Mene cekaju F4 i Witcher ekspanzije, Bloodborne, pa tek onda DS3. Vidimo se u decembru :smiley:

Mnjah…cekam neki zanimljiv Hack and Slah.Od ovoga DS3 i to je to.

Sto se mene tice uzimam The Division, Uncharted i eventualno Homefront.

Pa mene sve zanima… kuku lele… :frowning:

Ne zanima me 1,3,9,10. ostalo choo choo hype train :smiley:

Za koje igre je potvrdjeno da ce koristiti Denuvo?

Primal, The Division, Hitman, Need for Speed, Mirror’s Edge, sve Ubisoft, EA i Square Enix igre će ubuduće imati Denuvo zaštitu i nije potrebna nikakva potvrda za to jer čak i one njihove sitne indie igre koriste Denuvo.

Uncharted i Mirrors edge me najvise zanimaju i jedva cekam da izadju.Mozda bude i mt za jednu od ove dve al videcemo.Imam nekih ideja za Drejka :smiley:

Mene odavde najviše zanima The Division i Quantum Break, voleo bih i Uncharted ceo serijal da odigram jednog dana takođe.

Novi trejler za DS III.

Nije loš trejler, ali mi nije jasno kako ne mogu da potrefe neku pesmu koja se uklapa kao Bartholomew sa Dark Souls. Ona pesma sa onim trejlerom je bila savršena.

Far Cry Primal pokupio većinom osmice na recenzijama najpoznatijih sajtova, izgleda da je igra ipak vredna igranja.

DOOM :heart::party:<3
To cekam…