Top 10 igara za mesec februar

@jahalang0112 profesor u teškom rebusu :sweat_smile:

Al ti je tema desetaru Stevane :joy:

Sta nije ?
Kad su u jednom mesecu izbacili ovoliko naslova ovog kalibra …
Ne znaš šta pre odigrati :sweat_smile:

Kupio sam Dying Light 2 i Horizon 2, sad još da dočekam :grinning:

4 Likes

@Collector Horizon 2 :joy: brat Lesa :muscle::joy:

elem, nisam kupio nista posebo, grize me savest kad vidim ovo :joy:

4 Likes

Lakše tako :grinning:

2 Likes

Meni ovo izgleda jako jako zanimljivo sinlge player mod za Crossfire X od Remedy-a
(Alan Wake, Control, Max Payne
quantum break)

Nije loše, ako bude dobar sp možda i to uđe u već zgusnut raspored :grinning:

1 Like

MS vuče jako pametne poteze, Crossfire je jedna od najpopularnijih FPS MP sa bazom od 22 miliona aktivnih igrača u Aziji… Kombinuj to da prvi put izlazi na konzolama da je ekskluziva za xbox i MS izbacuje posebno izdanje lunar xbox series S za Azijsko tržište …
https://www.licenseglobal.com/festival-licensing/crossfire-and-its-1-billion-users-are-ready-hit-mainstream-license-battle

Samo da je meni dobro, MS neka se snalazi :grinning:

2 Likes

Ne ono promakao mi je taj naslov skroz, msm video sam da je popularan na mobilnom još od pre, i onda odjednom vidim Remedy radi SP kampanju :flushed:
Zato me zainteresovalo…
I onda ukopčaš 2 i 2 …

Kako te služi Macbook Air? U iskušenju sam da ga kupim, al me zabrinjava 8GB RAM-a, a model od 16GB je preskup, fazon 400€ dodatno za 8GB više.

Brat , zezas se? Taj macbook od 8gb radi kao da ima 32gb na windowsu.

Za sta koristis mac?

Pa ono, poslednjih dana od kada zapravo pratim intenzivnije recimo temu na Bench forumu za Macbook, ljudi masovno pišu kako eto 16GB treba gledati kao minimum u 2022. za iole profesionalniji rad. Naravno ima i ljudi koji tvrde ovo što i ti tvrdiš, da jednostavno 8GB na Mac-u radi kao 16GB na Windowsu.

Mislim još sam na faksu, al ono što do sada najviše koristim na Windowsu jeste Visual Studio (C, C++), Eclipse za Javu. Tako da ga kupujem prvenstveno za faks i programiranje, što na faksu, što nakon faksa.

1 Like

8gb je tebi i vise nego dovoljno na m1. 16 ti treba (relativno) za recimo cinema 4D i td…

za to sto tebi treba, ne da ces biti zadovoljan nego ces reci sebi zasto sam se uopste razmisljao za ovaj komp….

1 Like

Videću još malo, svakako sam planirao bože zdravlja da u narednih mesec-dva nabavim novi laptop i za sad mi je definitivno Air M1 prvi favorit. Za te pare teško da ima bolje. Trenutno sam na HP Pavilion-u iz 2014, AMD A8, i ubacio 8GB RAM-a i SSD, al jednostavno procesor je pregazilo vreme.

Ako eventualno padne cena za 256/16 uzeo bih tu konfiguraciju, mada čisto sumnjam, verovatno će to biti Base model. Po trenutnoj ceni se nikako ne isplati uzeti 8GB više, 930 naspram 1300+€ na oglasima.

Pa pazi, više je uvek bolje, pitanje je sta tebi treba. Recimo ja cu uzeti novu 16icu jer mi jednostavno ona treba, koliko kosta da kosta to je… ali ti, za to sto tebi treba, neces osetiti razliku izmedju 8 i 16gb rama.

1 Like

Uuu brate A8…to je neopevano gov#0. Spor do zla boga, kakav god da uzmes laptop propevaces. U petak sam prodao HP-ov laptop sa A8, 8gb rama, odvojena Ati grafika-pa YT nisam mogao da gledam u full HD koliko je to seckalo, znao je i da mi spusti na 480p ponekad rezoluciju. O nekom novijem PS sam mogao da sanjam, bas je bio uzas. Uzeo sam polovan u subotu odmah drugi laptop i5 6200, 8gb rama, nvidia 850m bukvalno dupe i oko. Otprilike su isto godiste ali razlika je bar 3x brzi ovaj novi. Jos da mu bućnem SSD kad mi stigne alat za otvaranje(narucio sam ga danas preko alija) i miran sam za moje potrebe bar 3-4 godine.

1 Like

Ovaj moj za sada još pušta 1080p na YT, ali se muči već sa 1080p50 i secka. Bio je užas spor, dok mu nisam pre dve godine ubacio SSD i to ga je preporodilo. Ali definitivno se oseti “zamor materijala”. Pogotovo pri nekom intenzivnijem korišćenju. Za surf i lagani office još može da posluži.

Ja imam oba. 16GB koristim ja, a 8GB koristi burazer…iskreno, ne primecujem razliku u radu. Ja svoj jedino sto koristim za programiranje, ali mislim da bih se izvukao i sa 8GB za sad.

1 Like