Tom Clancy's Ghost Recon Frontline Reveal Trailer

Vec znam reakciju ovog foruma na ovu igru.

1 Like

Svaka im cast. Kapa dole kako sve ovo izgleda i deluje iz trailera, bas sam mislio da ne mogu da se razocaram vise u njih ali uspevaju da probiju sve granice. Od ps3 Far Cry 6 gde je petao glavni fokus i atrakcija do ovog cuda. :joy: Ja mislim da oni trebaju malo da se iskuliraju neke 3 godine i regrupisu pa da izbace samo novog Raymena za pocetak. :joy:

2 Likes

Za 500 dindži sasvim ok, kad cena bude kao Wildlands argentinski, a mozda ubace triple-double za crni petak complete Ubisoft package, za sve, dao bi im crvenu :rofl:

1 Like

Jel BR? Crossplay? Nije mi baš jasno iz trejlera šta je cilj…

Nije ni meni najjasnije, ali koliko citam na tweeteru BR. Nista jos zvanicno.

Jedna od retkih igara za koje nisam zalio novac je bio Wildlands, odradio dan pred izlazak pre order, dobio deluxe edition po ceni standarda, znaci 60usd (jbg tada nisam znao za Arg) i uzivao sam u igri, ostavio sam za moje standarde skoro 100h na SP igru (ne svidja mi se MP deo), i uzivao sam od predela i terena jer su stvarno lepo uradili Boliviju, a i sto se sve vrti oko kartela, bas sam hteo neku igru gde je kartel neprijatelj. Stvarno mi nije jasno sto ne izbace nesto na foru Wildlands ali samo drugi teren i malo manje grind-a i ja cu je kupiti odmah, a Breakpoint necu da komentarisem, teska glupost, bio sam u iskusenju da je kupim, ali kada sam malo bolje pogledao shvatio sam koja je glupost u pitanju, a vidim ni ova nova nije nista bolja…

1 Like

Ubisoft je prosle godine odradio bomba posao: AC Valhalla, WD Legion, Fenyx Rising… Tri vrhunske igre koje su u velikoj mjeri highlights prethodne godine.

Sto se tice Ghost Recon-a, Wildlands je meni bio pre pre predobar. Da je srece da su nastavili da izbacuju nastavke u istom fazonu…

Ovo nemam pojma sta je, djeluje kao mp DLC za Breakpoint

Igrao sam Wildlands sa još 3 drugara i bila je ludnica. Upadamo traktorom u neko selo, rešeta nas pola kartela, ja sedim pozadi i skidam helikopter to nikad neću da zaborvim. Ali jedina stvar koja nas je nervirala je ta što kad dođu oni “ljubičasti” vojnici, oni dolaze iznova i iznova do besvesti i pucati se sa njima je mrtva trka i nema kraja dok te ne ubiju ili dok ne pobegneš negde (kao u gta sa pandurima) Takođe smo i u Division 1 imali odlične sesije gde smo mi sa levelom 7 išli na misije koje su lvl. 28-30. Sećam se da smo slučajno naleteli na tu regiju i tu je bila neka misija koja nije bila predviđena za nas naravno ali smo bili u fazonu: daj da probamo da vidimo koliki damage im pravimo. 8 sati smo prelazili tu jednu misiju :joy: Do pola 6 ujutru, a u 8 ustajemo za posao. Toliko smo se nervirali i ginuli, a zaglibili na pola, nit da odustanemo, a dalje nikako da prođemo. Jeeeedva smo prešli, dobili 5-6 lvl-a gore odmah :grinning_face_with_smiling_eyes: Od tada smo samo tražili takve misje ali ih nismo nalazili ponovo.
Imali su oni dobre igre, ali su ih sve upropastili. AC Valhalla je prelepa igra (svet tačnije. Animacije, karakteri i voice acting i ne baš) ali opet se ljudi žale da je dosadna. WD mi nije nikako legao, tj prva dva dela. Treći nisam ni zagledao mnogo, nije mi se svidelo ono sa regrutacijom i sl. ali to sam ja i moje subjektivno mišljenje. Ali ovo novo što izbacuju po meni je loše. Obradovao sam se za FC6 i kad je neko ovde postavio gameplay i kada sam video na šta ono liči, razočarao sam se.

Inače ovo će biti free to play i battle royal fazon koliko sam video u opisu videa.

R.I.P.