Title update failed

Hocu da skinem title update-ove za neke igre da bi mi radili DLC-evi ali nece. Povezao sam konzolu s kompjuterom kablom i pise mi connected, isto i na konekciji stiklirano znaci imam neta. I kad idem Y na igru i Manage title updates on mi ne izbacuje nista, ja idem download update on me pita gde da skine i samo izbaci transferring title updates failed(jer i nema sta da prebaci). U cemu je sad tu problem? :frowning:

EDIT: Da li to mozda ima veze s tim sto mi dash nije update-ovan?

hmmm i meni se to desavalo na par naslova.Jel ti na svim prijavljuje Failed ili samo na pojedinim? Meni je bilo na par ne mogu da se setim tacno kojim ali na 98% igara radi mi normalno i odradi update…naravno imam JTAG-ovan xbox.

Problem je kod njih na serveru, desavalo se i meni, mozes manuelno da ih skines sa neta pa ubacis…

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

da, na svima pise failed. a kad idem na network settings i check pc connection on tu takodje izbaci failed, a ovako pise da je konektovan i vidim dole IP adresu.

@studiovpc kako da ubacim manuelno update-ove i odakle se to skida? Mozes li mi na PM poslati ako se ne sme ovde.

Послато са U8655-1 користећи Тапаток 2

search vec je pisano…

ok poslusao sam te i pretrazio, nasao sam odlican program XBUC Sync verovatno znate za njega, ubodem fles i on mi sam odradi update-ove svih igara na njemu. Ali sta cu kad budem namestio HDD, kako cu onda da ubacim preko tog programa?

U FSD folder vidi gde ubacuje titleupdates i jos jedno mesto content/0000.000/ nema gde vise da smesta.