The Ubisoft+ Subscription Service Is Officially Coming To Xbox

6 Likes

Sam rekao, još se čudim što su non stop Ubi igre na popustima u MS store :sweat_smile:

Zanimljivo je što se Game Pass nalog nadovezao na Ubisoftov tvit, možda zaista bude uključeno u GPU

1 Like

Pa pazi to li budu uradili MS definitivni pobednik što se tiče gejmerske zajednice…
Sony jedino može da se ubaci u igru ili da ostane velikom zaostatku…
Ja lično navijam da se Sony ubaci da imam razloga kupiti PS5 bez jailbreak-a :sweat_smile:

2 Likes

Bogami svaka cast za MS. Mozemo da diskutujemo o kvalitetu serijala Far Cry ili Assassin’s Creed, ali imati ih u servisu kroz jednu objedinjenu pretplatu, to je prava stvar. Makar ne bili svi day 1 jer ipak Ubi nije u vlasnistvu MS-a kao Bethesda. Svakako super stvar.

E sad cemo da vidimo onaj leak da Sony radi na nekom svom Game Pass tipu servisa.

Razlog vise da se imaju obe konzole, jer gejming ce biti nikad bolji i nikad pristupacniji kombinacijom Sony ekskluziva i Game Pass servisa.

3 Likes

Zvuči previše dobro, da bi bilo istinito, tri pretplate u jednoj. U tom slučaju Sony stvarno nema šta da traži u tom pristupačnom gamingu.

MS još nije objavio koji to veliki studio kupuje :sweat_smile:
A najavili su prošle godine …
msm sa svim problemima u kojima se trenutno nalazi Ubi, sve me podseća na situaciju sa Bethesdom…
Kao baba Vanga do juna-jula MS objavljuje da je kupio Ubisoft

2 Likes

ehhh, a kad su ulazili u pricu sa Xbox-om, bila je fora, ko bre da da 1 milijardu za konzolu. 20 godina kasnije, 7.5 milijardi za Bethesdu i nema naznake da staju :laughing:

4 Likes

Članak od pre godinu dana i više, gejming industrija prešišala filmsku i sportsku kombinovano…

1 Like

Neće biti deo Game Pass-a

Po meni, i to je ok. Pretplate su mi uštedele gomilu para za igranje. Jefitinije me izadje nego piraterija.

2 Likes

Ma i ovako je super stvar, uplatim, odigram sve što me zanima, posle odjavim i tako u krug.

1 Like

Hmm znaci Ubi+ kao sto je bio EA Play pre nego sto je postao deo GP-a i samostalni servis na PS5.

Oh well, bilo je lepo ponadati se :joy:

Meni još i Rayman i Watch Dogs upadaju na tu listu

2 Likes

Ja bih na te dve liste dodao i Anno serijal, a i Riders Republic mi je ok, i eto… $15 mesečno mi je sasvim ok za sve to.

Koliko će biti na Argentini Ubi+ :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Treba imati na umu da se za 15$ dobijaju Premium verzije sa ekspanzijama, bar je tako na PC-u.

2 Likes

Kul. Pretplatim se da vidim kako sve to izgleda i funkcioniše. Posebno ako neko šeruje, za male pare može da odigra nešto.

3 Likes

Upravo. Ja sam sasvim zadovoljan, za sada.

2 Likes

Verovatno će u nekom trenutku, kao i EA Play upasti u Game Pass. Svakako, interesentan početak godine.

3 Likes

Najava kupovine. Pisao sam vec da je Ubisoft meta broj 1 prema nekim analizama.

3 Likes