The region for your payment method and your Windows region don't match?

Ako ti je za utehu :slight_smile: i ja sam imao isti problem, sve sam mogao da kupujem osim Gold sa njihovog sajta. Pokusavao direktno i preko PayPal-a. Tako da nije to individualni problem, vec ima nesto.

Takodje mi je sve na US…

Ne znam, nabrojao sam ovdje ljude za koje znam da kupuju nesmetano sa karticama, rekli su da će provjeriti kako oni kupuju pa će mi javiti. :slight_smile:

Bas da vidimo. Javi i ti nama ovde :slight_smile:

Evo brate, opet pokušao i ne da. Hajde da uzmem gift karticu preko G2A, kao podmazano… Krenem da kupim BC igru sa store-a direktno preko XO-a, em mi ne uračuna popust sa Gold, em mi kaže da x360 igre NE MOGU PLATITI PREKO XO-a IAKO IMAM PARE NA RAČUNU!

'ebeš mi sve, nanervira se… Sad neće ništa od mene dobit :smile:

Ovo moraju podhitno rješavat. Jedan od krucijalnih razloga zašto sam odabrao Xbox kao platformu je jednostavnost plaćanja preko kartica, za razliku od PSN-a…

Nemaju šta rješavati, čitao sam malopre da moraš imati sredstvo plaćanja u regionu u kome ti je profil. Ovo što nekima još rade kartice je vjerovatno zato što vrše random provjere, naviknite se da će vam u nekom trenutku svima prestati raditi.

Jbg i ja sam popizdio.

https://support.xbox.com/en-US/xbox-one/console/locale-faq

I meni su iz nekog razloga blokirali kupovinu i karticom i paypalom na microsoft.com kad hocu da kupim gift card $. Do sada sam milion puta kupovao tamo i reedem-ovao na profil bez ikakvih problema, a sada ne radi vise, od pre par dana. Sa druge strane preko konzole kad kupujem direktno igru karticom ili paypalom radi normalno. Koristim Inteza Internet karticu. Ovo je tragedija ako ne proradi.

Ma mora. Inače su popušili.

I ja juce probam na MS sajtu za gift kodove, i nece mi ni jedna kartica, ni PayPal, prosli put moglo bez frke.

Ali zato na boxu, karticu koja se iskljucivo koristi za online nece, a hoce obicna dinarska debitna kartica. Sa njom uzeo 1$ gold i nadoplatio za igru.

Jbs me, ako i MS zna sta i kako moze, a sta ne.

Ja pre neki dan da kupim Forzu Horizon 3 sa paypal, nece. Probam direktno preko kartice prosje normalno. Posle par dana tj. juce kupim treasure map sa paypal bez problema. Nije ni njima jasno, ali da nas jebu, jebu nas…

1 Like