The Order: 1886 - New Era Trailer & Leaked Gameplay footage

:eek:

https://youtu.be/N6lEYBYJIjo

https://youtu.be/4Gt1BXFxDtw

Nesto izmenjen drugi video sa dodatim in-game zvukom.

https://youtu.be/GiOBKE27RQY

Edit: i povrh svega igra izgleda izlazi ove godine!!! :lol:

Bolesno dobro izgleda!

Sent from my LG-E988 using Tapatalk

Trailer sam gledao do pola i prekinuo, smorio me za minut. Zato gameplay izgleda odlicno, a igra je vizuelno fenomenalna!

Developeri obecavaju da se nece primecivati prelaz iz cinematika u gamepay i obrnuto

For God of War developer Ready at Dawn’s next project, the neo-Victorian The Order: 1886, there will be “no disconnect” between cinematics and gameplay, the studio has claimed. In a new PlayStation Access video, Ready at Dawn creative director and cofounder Ru Weerasuriya explained that this is possible thanks to the technical power of the PlayStation 4.

“With the PS4 we’re able to have this seamless transition between cinematics and gameplay and not lose anything at all between the two,” Weerasuriya said. “More often than not a lot of games have a tendency to do pre-rendered cinematics and moving to gameplay and suddenly it’s not really the same thing. It’s close, but it’s not quite there. For us, there is no disconnect between the two. What you see is what you get.”

Odgledaj drugi polovinu, mnogo je interesantnija nego prva.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Eh Ps4 uskoro se upoznajemo hihi

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Iz dana u dan sve vise i vise dobrih igara u najavi. Taman ce se nakupiti dok ja uzmem konzolu, necu videti sunce mesec dana :smiley:

Posto nekima grafika nija bitna predlazem im da se igraju na starijim konzolama :smiley: Izvinite sto sam ironican. Grafa izuva, posebno odeca samo se plasim da ne bude ko RE6.

Dodat video sa in-game zvukom u glavni post.

Pu pu, okret 3 puta :smiley: haha

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

meni je najbolji slogan PS4 na kraju trejlera “this is for the players”

Bruka koliko ovo dobro izgleda.

Stvarno lepo izgleda. Narocito lica, brade i cloth fizika na kaputima.
Al’ me zato jedan zid u gameplay segmentu razocarao, potpuno je flat. :slight_smile:

Three Minutes of The Order: 1886 Gameplay
Three Minutes of The Order: 1886 Gameplay - IGN Video

Savršeno izgleda :hm

Radi ovakve igre se kupuje PS4…

Jel to Sean Connery narator u trejleru? :smiley:
Kakva igra ccc…

Iako izgleda fantasticno, procitajte preview na ign-u. Igra se trenutno raspada, sto ce naravno da se popravi, ali iza fancy grafike i odlicnog settinga stoji obicni cover tps ala gears of war. Nekom je to dovoljno, meni nije…

Hm, da. Kod mene je obratno, to sto je samo tps ne mora da bude problem - uncharted i gearsi su medj’ najboljim igrama prosle generacije. Samo da bude dobro uradjeno, kljuc je u izvedbi. Vise me brine tolika neoptimizovanost i tajnovitost oko igre koja bi kao trebalo da izadje ove godine. Sve mi se nesto cini da im treba vise vremena nego sto imaju. Videcemo.

Ta tajnovitost postaje izgleda uobicajena danas. Svi cuvaju igre u strogoj tajnosti i stalno nam recikliraju iste demoe. Ne zele valjda da im ocrne igru i pre samog izlaska. O Watch Dogs-u sto godina nista, Infamous stalno jedan te isti gp, Division najavili na e3 od tada ni reci… Ne svidja mi se ni malo taj trend.