The Legend Of Zelda: Tears Of The Kingdom

Ko ima cipovan switch, samo malo procesljajte “onu stranu”

2 Likes

Meh. Nisam bas sedeo ko na iglama, ni prethodni deo nisam presao, a ima tu gomila igara koje bih prethodno zavrsio (Metroid). Ali Tears je verovatno labudova pesma ove verzije Swtcha i valjalo bi ga na vreme utopiti posle, kad vec skuplja prasonu maltene…

Sigurno mora i update fw-a, ko ce s tim ponovo da se cima. :confused:

Sad će Nintendo da objasni amaterima iz EA/Bethesda kako se pravi i izbacuje igra :grin:

5min posla :slight_smile:

2 Likes

Jos uvijek nije izaslo na Pixel shopu, a ne da mi se prolaziti proces gasenja konzole i prebacivanja igre na SD, pa ponovo pokretanje cfw i instalacija. Kontam da ce da osvane sutra na Pixel, mogu se strpiti do tada, iako vec vidim da ce me pratiti osjeca j da radim nesto nelegalno.

1 Like

Kad kreneš, samo mi šibni poruku jel ima dungeona i old school itema. Ili nemoj, zelim sam da se iznenadim😁

Jooooooj ko će dočekati

Ne ocekuj puno od mene, vec vidim da cu upaliti i odigrati sat vremena, i onda ostaviti na mjesec dana :joy:
Pisao sam prije 10-15 dana da sam nastavio igrati Skyward Sword, od tada sam odigrao jos citava dva sata.

Sto je najgore, igram deset igara uporedo, i svaka je tako po par sati, cekam da Zelda razbije ovu kletvu.

1 Like

Završio sam “prolog” konačno. U svakom slučaju ko je voleo BotW, voleće i TotK :slight_smile: :wink:

2 Likes

Sta je… pixel shop?

Zamisli da imas piratski ps store.

1 Like


1 Like

Da li se ovo ikada desilo da igra ovog kalibra i velicine ovako procuri dve nedelje pre izlaski i da je igriva? Bas cudna situacija. Nitendo kakav je, kada otkriju ko je procurio igru, sledi mu dozivotna kazna.

1 Like

Mislim da je to cest slucaj. Ali da, ne bi bila prva stvar zbog koje su hakeri otisli u zatvor.

Mislim da je bas zato i procurela jer je ovoliko velika igra.
Ne secam se hajpa za neku igru kao za ovu Zeldu. A svi vec znamo da ce biti igra 10/10 pa je neko ispao heroj za mase 2 nedelje pre izlaska. Jedino je GTA V mozda imao ovakav hype.

Okej, na ovom forumu nije hype, ali sta je pa normalno na ovom forumu :joy:
Vecina ce pre da igra redfall i da pljuje, umesto ovu žanra defajning igru da odigraju :grin:

Neke radnje su prodavale ranije igru nego sto je dozvoljeno, i bilo je samo pitanje kad ce je neko pustiti na net.
Mislim da trenutno nintendo ima najveci problem sa spoilerima, to je jedino. Piratska verzija bi izasla isti dan ili dan ranije. A sad da oni vijaju ko je sta je, ok, mozda je lakse jer tacno valjda znaju gde se igra prodavala ranije i mogu da udju u trag. Ali kao i sa svakom piratizovanom igrom, mali je to procenat da nekoga bas “zaboli”. Vise je kao sto sam napisao problem sa potencijalnim spoilerima. Ljudi koji su redovno preorderovali igru i cekaju da igraju, odu na fb, i u feedu im se pojavi spoiler.

1 Like

6 Likes

Al bas ovako. Btw, Zelda u handheldu izgleda veeeeeoma pikselizovano, ali who cares.

Danas cu na poslu da zalomim do nekih 19:00 i onda odmah kuci na kvalitetnu sesiju od nekih 45 minuta i onda cu upaliti neku glupost na yt i buljiti u telefon do spavanja :joy:

kakav je opening? Jel valja, jos 9 dana :exploding_head:

Ako se dobro secam, Gears 2 je iscureo nekih mesec dana (?) pre izlaska, bio savrseno igriv. Neko s boljim pamcenjem moze da me ispravi ako sam preterao.

Secam se, grcevito sam skidao delove onih rarova, jer kako koji postave bude ukinut, a moj spori srpski net nikako da skine. Joj koliki mi je tad bio neizdrz za igre.

Inace, ne znam sto sam uopste usao u temu. :joy:

1 Like

U pravu si. Gears 2. Secam se da sam skidao interchangeable linkove sa rapidshare-a pa onda sklapao ostale sa drugih :joy:

1 Like