The Legend Of Zelda: Tears Of The Kingdom

Pametno, mislim da bi burnoutovao brzo

1 Like

ima istu mapu, ali da je ne prepoznas. igre su bas mnogo razlicite

1 Like

Nakon više od 315 sati presao sam igru. Kakav spektakl, jebeni GOTY! Ovo je bilo neverovatno putovanje koje je pocelo 12.maja kada sam dobio preorderovani kertidz. Svaki sat proveden u igri je bio prelep. Skoro sve side misije i kontete sam zavrsio. Mislim da imam oko 150 shrineova. Armori na max, dva puta sam pojacao summone, bateriju na max (16 komada) tako da sam zadnjeg bosa isamarao iz prve vrlo lagano😀 ocena 10/10

4 Likes

Ja 315 sati nisam igrao sve igre zajedno poslednjih sedam godina a kamoli jednu. Salim se :joy: svaka cast, da imam switch kontam da bi se i ja navuko do te mere. Mozda bi burnoutovao negde na pola ali doci ce dan kad ce se i to igrati pa cemo da vidimo

1 Like

Ne bi, Totk je baš rewarding igra, navuče te tako da svakih 1-2 minuta imaš taj satisfying osecaj da si nesto veliko uradio, da si otkrio nesto novo, non stop ti nudi nove stvari. Dal je to enemy kamp, novi chest, pecina, bunar, konj, kamp, neko novo mesto, yiga klan… uvek je nešto, bukvalno svakih minut dva, jednostavno te navyče kao kocka, da uvek imaš taj osećaj da hoćeš još

2 Likes

Ja sam se posle par meseci vratio u igru i, posle par dana privikavanja, krenuo ponovo da uzivam :grin:

Fora je da ti sesija igranja zapravo nikada ne dosadi jer ti osmisljas putanju, sta ces raditi, da li ces explorovati ili ne, itd.

Inace upravo sam zavrsio prvu misiju u Rito Village i ukapirao da mi linearni puzzle/platform delovi dosta vise odgovaraju :sweat_smile:

Medjutim, slazem se sa producerima da igra treba da ostane open-world! Mozda neka druga mapa, ali definitivno open-world… jer u sklopu tok open-worlda postoje linearni segmenti koji fizicki imaju smisla i daju rewarding osecaj kad se zavrse.

Definitivno nastavljam da igram, mada sam svestan da ce mi igra zagusiti progres ostalih igara bar jos jedno 5/6meseci :sweat_smile: ( inace igram na Switch Lite-u)

2 Likes

E sad im je lakše ! :smiley:

well that was mean :grinning: and bold to say from xX_Xx guy

E nek si mi ga šuknuo :grin:

Nadjoh ovaj klip, jos malo optimizacije i za telefone ce biti apsolutno igriva u 30fps!

Prethodni se vrti skoro stabilno u 30.