The Last of Us: Part II - novi trailer

2 Likes
5 Likes

wow :no_mouth: jedva cekam :heart_eyes:

očekivao sam viÅ”eā€¦

Kud ces vise od ovoga ? Bas je trejler dramatican, neizvestan i pun tenzije. Bas te nekako tera da krenes da igras odmah cim izadje da vidis stvarno sta se desava. Ne kazem da je nesto specijalno mnogo dobar ali ono sasvim je ok.

Možda da nisam video spojlereā€¦ Ali ovde je 50% već viđeno u proÅ”lom trejleru ako ne i viÅ”e a ostatak je onako, kao Walking Dead oko sezone 7ā€¦

Brutalno izgleda graficki, ne znam hoce li i igra ovako izgledati, sam trailer je smaracki ali siguran da ce igra biti mnogo dinamicnija od ovog trailera.

Grafika je vrhunska, ali leaks će definitivno uniÅ”titi prodaju igreā€¦ Ali sama grafika je odlična, videćemo ps5 update Å”ta će tek uraditi sa grafikom.

Ma kakvi, trenutno je igra najprodavanija na Amazonu u nekoliko država, plus ogroman broj ljudi će je kupiti digitalno sa PSN. Prodaće se u gazilion primerakaā€¦

Dobra igra je dobra igra nema tu sta leak da unisti. Videcemo kad izadje.

Koliko sam čitao priča je baÅ” promaÅ”aj. Ali ono, videćemo kako će ljudi reagovatiā€¦
PromaÅ”aj u smislu da je internet baÅ” baÅ” eksplodirao i da je mnogo besnih ljudiā€¦

Pa kakave veze ima, vecina se lozi na grafiku. Ne kazem meni je Last of us do jaja imao je dobru pricu prvi deo bas, ali kakvu pricu je imao recimo Uncharted 4 pa ima sve 9 i 10, prica koju sam zaboravio sat vremena nakon sto sam presao igru jer je vec vidjena milion puta da sada.

Uvek imaÅ” besnih ljudi za bilo Å”ta. Ali takvi ā€œizliviā€ besa ne vode ama baÅ” nigde. JoÅ” čeŔće je da su takvi ljudi samo glasni a ima ih relativno malo.

1 Like

Sigurno, to sto mi znamo da je igra procurela ubedjen sam da 99 posto ljudi nema predstavu da se to desilo.

Kolko sam ja video i citao prica nija promasaj nego je malo ā€œkontroverznaā€ i za neke ljude teska i neprihvatljiva pa su zato osuli paljbu. U onome sto sam ja video i citao ne vidim nista mnogo lose. Igra je jednostavno takva sta da se radi. Kao i milion drugih stvari nekome se svidi a nekome ne.
Ali jeste istina i cinjenica da se iz nekog razloga u zadnjim danima stvorio neki negativan vajb oko cele igre :smiley:

Å”to se mene tiče ovo i ghost of tsushima i stari dobri ps4 može u penziju u velikom stilu, ostaje joÅ” cyberpunk ali to ću igrati na x-u

Bogami ljudi baÅ” hejtuju igru po Youtube-u. Ali baÅ”ā€¦ Nije mi jasan razlog i izbegavam spoilere, ali mi je baÅ” čudno. Mislim skontao sam joÅ” po prvim trailerima da je osveta u pitanju najverovatnije i sve to, ali nije mi jasno Å”to napljuvaÅ”e takoā€¦ Videćemo kad izađe, mada ne sumnjam da će dobiti brutalne ocene. Inače ja od njih jedva čekam bilo Å”ta iz Uncharted univerzuma. Tamo mi je nekako sve pozitiva, izmami mi i osmeh, dobar im je humor, kao film da gledam. A i akcione sekvence su jedne od najboljih koje sam doživeo u igrama. I sad sam otiÅ”ao u off. :joy:

Prema do sadaŔnjem planu Sony-ja ovo ce biti za PS4 a za PS5 bice remaster hahahah