The Last of Us - Debut Trailer VGA 2011

Nazalost ovo je PlayStation 3 exluziva,igra od poznatog nam tvorca Uncharted serijala Naughty Dog-a

https://youtu.be/rWzcYbtZQrk

Uzimajuci o obzir neograniceni budzet koji ima Naughty Dog posle Uncharted serijala, poznavanje tehnologije Playstation 3 hardvera najbolje od svih razvojnih timova, mastovitost u smisljanju price Amy Hennig (uncharted, Legacy Of Kain) ovo ima potencijala da nadmasi bilo koji survival horror (cak i RE) i postavi nove standarde u ovom, za danasnje standarde beldunjavom zanru…

Ovo predobro izgleda,jos ga i Naughty Dog radi tako da bez sumnje ovo ce biti predobro:rock:

Moje misljenje…
“o boze opet zombiji (ranije ih obozavao,sad nemogu ni da ih gledam)”
“Ovo me jako podceca na Dead islant teaser trailer…”
“Znaci Will Smith stvarno nije bio sam u gradu?”
Sve u svemu,svidja mi se igra…za sada.
Ovo je samo Teaser trailer,i ne mogu nista da ocenjujem.

Nikog ne podseća ova ženska na Zoey? Izgleda da Naughy Dog hoće da uradi “realnu” zombi survival apokalipsu za razliku od Left 4 Dead serijala koji je pun humora i seckanja na hiljade zombija. Najverovatnije će igra biti TPS?

Ovi zombiji su toliko isfurani da je to strasno,ovo necu ni probati…

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Branex Slazem se sa prvom polovinom recenice, ali ovo pravi Naughty Dog, koji je ubedljivo najvise pokazao na ovoj generaciji playstationa, tako da igra ne moze da bude losa… E sad, videcemo koliko ce biti dobra :slight_smile:

Kome su zombiji dojadili… da Bog da ga izeli pa da i sam mrmlja kao zombi. Oooooo jedva cekam. PS3 4 ever !!!

@Nis
Bice igra vrh sigurno (grafika,gameplay) ipak je to naughty dog ali daaaaj,bas mi je zao sto ovo prave (zombije),kad bi naughty dog napravio neku igru tipa gta to bi bio show…

Dobro, nisu bas zombiji :slight_smile: Vise su ljudi kojima rastu pecurke iz glave :smiley:

Ali i grickaju obicne ljude! xD

Malo rumora,izgleda da ce ovo biti nova trilogija:

[SIZE=2]The Last Of Us: Release Shows A Possible Trilogy From Its Registered Domains[/SIZE]

The recently concluded video-game awards gave us a lot of juicy insights about the upcoming titles next year. Obviously, the new IP that stand out from the crowd was Naughty Dog’s PS3 exclusive “The Last Of Us” especially after they’ve unveiled its teaser showcasing two possible protagonists (Joel & Ellie) along with its amazing graphics engine.
For today’s unearthing, it appears there’s a possibility TLOU will be part of a trilogy similar with the Uncharted franchise hitting its third sequel release this year (last month).

If you’ll reverse-ip “lastofus.com” and use this website, you’ll see three exact matches for the domain, ie: lastofus.com, lastofus2.com and lastofus3.com. It’s notable to say other reverse-ip sites don’t produce the same match.

Trailer analysis

Poveći preview igre na Eurogamer-u. Uglavnom, igra je third person akciona avantura, nije o zombijima i monsterima, kako kažu to je sporedna stvar u igri, nije još jasno da li postoji co-op i verovatno neće biti multiplayer komponente. Najs :slight_smile:

The Last of Us Preview • Previews • Eurogamer.net