The Last Guardian

I izlazi 2016.! Jel moguce?

1 Like

EDGE cover

Ne verujem im nista, izbacice na kraju strip ili samo trailer!

3 Likes

Ma ni ja, okacio ovo iz sprdnje.

1 Like

Kad god se pomene The Last Guardian, ja se setim @jezd0 kako smo obojica prosle godine gledali trejler i bili u fazonu dafuq is this shit, a onda bezali da nas ostali ne pojedu. xD

1 Like

Wow its fuckin the last guardian.Recima se ne moze opisati moja sreca i uzbudjenje u ovom trenutku.Jos jedan u nizu genijalnih naslova koje jedva cekam da propustim,zaboravim i nikad ih se ne setim :smiley:

1 Like
2 Likes

Nekoliko screenova

2 Likes

Ja se nadam da ce ova igra uspeti i konacno izaci,a jedino me drzi to sto je rade ljudi koji su pravili ICO za PS2 koji je bio genijalna igra u tadasnje vreme…opet da li ce to danas biti dovoljno veliko je pitanje?

Pa vizuelno, izgleda kao ps3 remaster, mada je jasno da će ova igra ići na emotivni i story aspekt.

2 Likes

Ne izgledao kao ps3 remaster kada je za ps3 pravljen, al za ps4 ce valjda izaci :slight_smile:

SoC i ICO su stvarno posebne igre, nadam se da nece jos puno “razvlaciti pitu” sa TLG, jer ovo vec prelazi sve granice dobrog ukusa,… samo da im ne padne na pamet da ipak sacekaju ps4k, ili da ubace VR podrsku i sl. :smiley:

1 Like
1 Like

Da ne otvaram novu temu, po obicaju The last Guardian je odlozen.
Trebalo bi da izadje 9.12.2016 ako ga ne odloze ponovo…

[quote=“Stefan92, post:14, topic:10812, full:true”]
Da ne otvaram novu temu, po obicaju The last Guardian je odlozen.
Trebalo bi da izadje 9.12.2016 ako ga ne odloze ponovo…

[/quote]Opet odgoda :joy: , preterali su ga. Ja racunam tamo 2018. da ce izaci.

Well nadam se da ce biti igra generacije

1 Like

Možda i bude, ali prošle generacije.

Tesko da ce imati uticaj na gaming kao Shadow of Colossus ili ICO da je izasla kada je trebalo 2010 mozda , ali sada tesko iskreno bih voleo da gresim i da igra bude fenomenalna.

Igra ce biti fenomenalna. Takodje izlazi i za ps2 i game cube. Graficki ce izgledati isto na svim sistemima.

Lockovano na 30fps.