The Expendables

Koliko čitam po netu, ovo će biti glavni blockbuster ovog leta.
Režija: Sylvester Stallone

a pazite sad ekipu:

Cast: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Mickey Rourke, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Stone Cold Steve Austin…

Znači respekt za Sly-a koje glumce je okupio.

Radnja: Grupa plaćenika prihvata posao da skine nekog diktatora sa vlasti u Južnoj Americi. Znači ja ovde očekujem mešavinu Komandosa, Ramba, ma bukvalno svih filmova ovih glumaca (mada Arnold ima epizodnu ulogu ovde koliko sam skontao)

Evo postera i trailer :rock::rock::rock::rock::rock:

https://youtu.be/C6RU5y2fU6s

I na kraju ce pobiti celu planetu !!! :slight_smile: Sunce ti… ovo je pod OBAVEZNO da se gleda !!!

Ovo se gleda makar izbije 3svetski rat. Ovo ce biti teska paljevina od filma…:slight_smile:

i’ll pass. Dolph Lundgren? Ni He - Man-a nije odglumio dobro a to je bila Zglj produkcija… Ali dobro, ko voli popcorn akciju, ovo ce ga oduvati, ja nazalost nisam od tih…

Covece akiris jesi ti ikad bio dete, neodgledati film Silvestera i Arnolda je sramota :stuck_out_tongue:
Ma ja sam se ko lud smejao gledajuci novog Ramba, hahah kakvi su to samo potezi. Ali opet… moram odgledati… :slight_smile:

Cekam film od kad je najavljen, vec godinu i po dana. Nije ovo nikakav cast, kakav je mogao biti. Steven Seagal, Jean-Claude Van Damme, Wesley Snipes i jos tona old school legendi su odbili da glume. Zamislite kakav bi to bio film, da spoji Seagala, Damma, Schwarzeneggera i Stallone-a. Boleso. :smiley: Ali dobro, i ovo je daleko iznad proseka.

Film ce biti zestoki cliche, ali zato cu ga bas i odgledati.

Ocete da vam kazem sta ce ovo biti?
Klasican skupi holivudski akcioni film A produkcije , koji ce se zaboraviti nekoliko minuta posle gledanja ali ce verovatno samo gledanje biti ok.

pa uglavno filmove tako i gledam da pogledam jednom i odlozim ga na policu, retki su filmovi koji mogu da mi privuku paznju da ih pogledam vise puta tako da verujem da ce i ovaj film biti bas to (za jednom pogledati) tako ja filmove kasifikujem mada nemora da znaci mozda iznenadi jer ko sve glumi reko bi da ne moze da bude los film… ali ima jos vremena do izlaska pa utiske ce da dajemo kada pogledamo film ali ne na nekom budjavom divx-u koji je maznut iz ruskog bioskopa nego dvd ili neki hd 720p…

Aj baci pasulj :slight_smile:
Ma znamo i mi to, samo ja ga moram odgledati… Ipak je to klasik :slight_smile:

Meni samo nije jasno zasto su stavili ime Arnold Schwarzenegger-a na posteru kad on ima samo jednu scenu u filmu (mali comeback) i to ovo kad kaze: “He loves playing in the jungle”. :slight_smile:

Sve u svemu, film koji se ne sme propustiti, sly zna sta radi, okupio je odlicnu glumacku postavu, mogao je i van damme da upadne, ali mu se nije svidela uloga koju bi dobio u filmu, sudeci po par klipova sa youtube-a.

jel imas predstavu koliko je Arnold Schwarzenegger ime jako? jace nego on sam. :smiley: jace od chuck-a norris-a :smiley:

ma kontam ja to druze, ali poznajem sebe, i ako ne odem u bioskop gde ce me biti sramota da izadjem, onda cu ga kuci ugasiti cim prva kola prelete preko 15 gajbi pomorandzi :D, pre cu sebi pustiti Training Day po 10 put ili Man On Fire po 5 put nego ovo. da da im a big Denzel fan…:smiley:
Ali daleko od toga, svi vi uzivajte u ovome filmu i ako vas stvarno odusevi mozda cu mu pruziti sansu…