The Evil Within (PS3/360/PC/NextGen, 2014): Shinji Mikami se vraća survival horror žanru

_
https://youtu.be/1EaxwKn9xNs














_

Veoma, veoma bolesno! Polazem velike nade sad samo da bude pravi survivor i horror (bez vendora naravno)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

ovo izgleda extra…cant wait :stuck_out_tongue:

da da da da

lici mi da je ovo nesto kao silent hill, zanimam me gameplay i prica.

Deluje interesantno i jezivo, ajd da vidimo i tu bolest :slight_smile:

Vau, boleština. Sviđa mi se :slight_smile: :smiley:

S nama tacno nesta nije uredu cim u istij recenici navedemo “bolestina” i “svidja mi se” :slight_smile:

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Kako se ta izjava ne uklapa sa tim avatarom :smiley: Ali da, mi smo ludi, ali i zaista, kada je zadnji put izašao neki AAA horor, mislim na PRAVI horor, ne na ovu “horor” scenu, već na pravi pravcati what the fuck horor?

Zelja mi je da uskoro izadje neka dobra horor igra…A kada pogledam ko je autor ove igre,ocekujem da to bude bas ova. :wink:
Izgleda jezivo i sablasno,a to nam treba.He,he. :slight_smile:

Izgleda fenomenalno, jedva cekam!

Osecam da ovo kad budem igrao ima da imam tikove nocu dok spavam, da se tresem kao zatrovan pacov :stuck_out_tongue:

Par detalja sa All-Games Beta

Story

When Detective Sebastian and his partner rush to the scene of a gruesome mass murder, a mysterious, powerful force is lying in wait for them. Witnessing the killing of fellow police officers one after another, Sebastian is then attacked and loses consciousness. Waking up in a land where monsters are wandering about, Sebastian has to fight his way through a world of death and its close friend madness in order to understand what’s going on. Sebastian has to face his fears in order to survive on a journey to discover what lies in the shadows of that mysterious force.

Key Features

A Return to Pure Survival Horror: From the father of the survival horror genre, Shinji Mikami. He appears once again as the director of this game, one which makes your blood run cold, but heats you right back up. Players must survive on limited resources, experiencing that supreme match of action and horror, that indescribable terror. To survive in an afflicted world, your anxiety and nerves will be pushed to the edge.

Brutal Traps and Enemies with Puzzles: While struggling to survive, you’ll have to face indescribable terror, cruel traps, and sly mechanisms. Players can die in a trap all too easily, however, at times they can turn them against enemies.

In an Unstable World, Not All Horrors are in Plain Sight: The player is driven into a corner as the world distorts and warps according to mysterious and evil horrors. The scenery: hallways, walls, doors, rooms, buildings, and even nature, all transforming in real time based on the player’s actions. And the threats keep coming from all directions.

A Supernova of Horror: By setting one foot in this world weaved from lush backdrops, characters with personality, and a polished story, players will be sucked in, willing or unwilling, tension and anxiety rapidly mounting. When that fear is smashed and conquered, you can experience the bliss that can only be found in The Evil Within.

ovo se igra tek kad izadje next gen. pa da budu tikovi with style :smiley:

Inace sad je pravo vreme da zgazi svog prvenca. Resident evil u je stanju “nit tamo nit vamo”, ime Shinji Mikami spojeno sa zanrom survival horor ce zasigurno zaintrigirati svakog ko je okusio i doziveo zlatno doba RE serijala, jos ako igra bude uradjena vrhunski, gde ce im biti kraj. Citajuci ove Allgames podatke, cini mi se da je Shinji pozajmio ponesto od oba (prava) survival horora koji (manje vise uspesno) vladaju scenom evo jos malo pa ce dve decenije. Ogranicenje resursa ala resident evil, real time promena lokacije ala Silent Hill, ako nesto ne uprskaju ovo bi stvarno mogao biti novi reper za survival horor zanr

@daemokiller
Uuu bice opasno. :)Najazad posle RE 1&2 i SH serijala da bude i malo ‘‘mozganja’’. :wink:

Ma mogu i mozgalice da izostave, važno da zaista bude survival horor, znači da se desi recimo ovakva situacija:

Imaš 3 metka u pištolju i naiđeš na protivnika koji je relativno lak, ali ga možeš ubiti samo sa 3 metka, pa sad da odlučiš da li da se boriš ili sakriješ dok ne prođe. Šta da radiš?

E to, to je survival, kada moraš da biraš pažljivo šta ćeš, još i da nema regen health, već da mora da se pravi ili improvizuje… U osnovi da ne bude RE6 :smiley:

A i mogli bi da ubace par stvari koje su učinile igre kao Slenderman i Amnesia uspešnim, poput halucinacija, napetih momenata gde se ništa ne dešava i sličnih stvari, kada bi tu ubacili još i neki vid interaktivnosti sa okolinom, gde bi se putevi granali, onda bi to bila neverovatna igra i naravno više krajeva

Making of

Igra odlozena za 2015. :@

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Ozbiljno? Odakle ti to?

zbilja jako vapim i zudima za igre ovoga tipa,a svi znamo sto uvi momci mogu da urade