The Evil Within Off screen

News: The Evil Within prologue captured in off-screen video - ComputerAndVideoGames.com
Posto videa nema na youtube-u morao sam ovako,ali nije big deal.
Ovo izgleda briljantno ovo je zbilja povratak survival horror-u,a grafika je brutalna

grafika jeste lepa i sa offscreena, verujem da ce na full hd da blista. mozda ce sad da zvuci ko da trazim dlaku u jajetu ali vidi se da im je kosa “zalepljena”. u doba Lare i TressFX-a malo je onako, drawback. no kao sto rekoh, lepa igra i konacno survival horor at its best…

Pa to sam i ja primjetio no kad se pogleda okolis i oni efekti kise kao i same texture tko moze da zamjeri.Kao sto kazes ovo je Survival Horro kakav smo oduvjek zeljeli

IZlazi i za sadasnju generaciju konzola pa je pretpostavljam to razlog sto grafika nije mind blowing,pretpostavljam da ce next gen imati samo bolje teksture i koji efekat vise,ali svakako ne izgleda lose .
Na ovom klupu se bolje vidi sve,deluje mi kao prosecna grafika na ps3 sad

Pa nije ti to nisko budjetna igra.Nema nikakve veze sto dolazi na current gen kada se posebno pravi za next.Po meni ovo je ludost igrati na current genu,ali to sam samo ja:)

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

autor ove igre je stekao popularnost zbog originalne priče i atosfere RE serijala dok grafika nije bila imperativ,smatram da za sur.horror igru nije potrebno forsirati grafiku jer jednostavno to ne traže konzumenti ovakvih igara nego atmosferu igre i strah kod igrača podići na viši nivo.

Pa dobro,ali kako postici odlicno atmosferu bez odlicne grafike(Efekti svijetla i sjene,Grmljavine,Kisa,Vjetar,Neprijatelji,Jbni krikovi cudovista hocete jos)Ovo je jedna odd igara koju s nestrpljenjem cekam.Tako je s mog stajalista.Jedina igra koja je uspjela napraviti HORROR IGRETINU je DEAD SPACE 2 koji je doslovno imao SVE

@WERTA
Dobar je Dead Space.Ali…jesi osetio atmosferu Silent Hill igara? :wink:
Sto se tice ove igre mislim da ce zadovoljiti sve.Kada Japanac napravi horor igru…brrr.He,he. :slight_smile:

Meni je kec bolji od dvojke (koja je isto odlična), al’ mi je zato trojka meh…