The Evil Within - New Gameplay

https://youtu.be/NZpIxiWPjtk

I like it :slight_smile:

Gameplay djeluje obećavajuće. Ovaj lik što igra je nepodnošljivi retard. Umjesto da ponekad prokomentariše nešto korisno vezano za igru on stalno brblja ko neko djetence koje prvi put igra neku igru.

^^ +1

Na 1:20 sam morao da ugasim ton i bez tona da odgledam ostatak klipa -.-

Jedva cekam ovu igru! Gameplay mi se svideo jos od prvog GP trejlera.

Gameplay i mehanika su dobri kao i soundtrack,ali me plasi grafika koja je blagi uzas.Pogledajte travu kako je krzava i sve je low detail.

Pocetak mi je delovao kao u Resident Evil 4, u onom selu… :smiley: Samo sam cekao kad cu da cujem: “MatalooOooo” i sekira u celo… :smiley:

Shinji mikami je genije ali ovaj sto igra ovaj demo je gluperda nevidjenih razmera …:woot:

Ne znam da li je retard ili gluperda al’ znam da uzima more para na njegove gameplay-ove, nije ni bitno, obozavam survival horor igre cim su pustili trailer odmah mi se svidela, koliko vidim nema mape ili tome slicnog da vodi kroz igru, nadam se da nije preterano linearna.

EE ovdje mi je igra pocela da se dopada(part 3),ali ta grafika jao nadam se da ce biti bolja u final release

Nope, nece

Usro sam se! Mnogo jeziva igra.

Cini mi se kao odlican horor, atmosfera je odlicna sto je jako bitno. Na zalost odgledao sam samo prvih par minuta od part 3 videa, jer lik koji komentarise igru je nevjerovatno iritantan.