The Evil Within-60 Minuta PS4 Gameplay-a

https://youtu.be/Kq5PIkITgaU

Ovo govorim bez trunke fana prema ps4,ali igra na ocigled odmah u prvoj sceni izgleda ljepse nego sto smo do sada vidjeli.Sada mi se vise dopada,a i sam Sinji Mikami je prije par dana govorio o grafici i kako je s PS4 extremno zadovoljan i kako ce na njemu moci izvoditi ono sto on zeli(u vidu svjetla i sjene,i same fizike)

Super gud :slight_smile:

Znaci imacemo Last of us i na kutiji. Nice. :smiley:

Nemoj da bogohulis.Gdje je ovo od Last Of Us-a pjuuuu.Dobra je igra,ali def daleko od kultnog last of us-a.Nadam se da se salis :slight_smile:

Zezam se, ali podseca malo.

Dakle, bogohuljenje je reci nesto protiv TLOU? :smiley:

Pa dobro, i ti nisi odigrao TLOU pa si pricao da je remek djelo i nesto najbolje sto postoji. I da, i ja se zezam, ako nisi vidio po onom smajliju :slight_smile:

Ma sve je OK.Nemoj da uvek moramo u dubioze i razgovore(nepotrebne):wink:

Bethesda je otkrila glumacku postavu koja stoji iza nasih likova u njihovoj blockbuster igri imena The Evil Within

Bethesda has confirmed the voice cast for its upcoming survival horror game The Evil Within, which includes Jackie Earle Haley who played Freddy Krueger in the 2010 remake of “A Nightmare on Elm Street”.

Haley voices the main antagonist, Ruvil, while Anson Mount (Hell on Wheels) voices Sebastian Castellanos, the game’s lead protagonist. Other voice actors include Jennifer Carpenter (“Dexter,” “Quarantine,” “The Exorcism of Emily Rose”).

“One of the most crucial elements to any successful survival horror game is the setting and sound, which includes the depth and authenticity of the voice acting,” said creator Shinji Mikami. “We brought together a great cast of experienced actors to help ensure that players really believe our characters’ emotions and the tension they feel in every scene.”

The Evil Within launches in Europe on October 17 and North America on October 14, 2014.

Moramo priznati kako se radi o dobrim i impresivnim imenima

Debra Morgan FTW :slight_smile: