The Elder Scrolls V: Skyrim

ja to nisam ni provalio XD

Šta reći osim, VAU!!!

Svaka im cast,muziku nisu mogli bolje da pogode.Mada nikad nisam voleo igre sa puno magije.

trejler dodat u orginalni post :slight_smile:

Joj, kad god vidim ovakvo nesto, smorim se sto ima da se nacekam jos posteno do igranja, udaraju ceznju :smiley:

Jao,nemoguce je ovoliko cekati
Bice ovo igra godina sa desetkom na IGNU

mene najvise nervira kada najave igru godinu i vise dana pre izlaska…Najgori je bio Final Fantasy sa Crystal Chronicles jos 2005 su ih najavljivali,mozda sam zbog toga imao zelju da igram FF13 120 sati XD…Lepo brate najavis mesec eventualno dva pre izlaska i kraj…

Novi screenovi:









Jako fino izgleda al evo sad malo “tuznija” informacija :

Glavni producent The Elder Scrolls i Fallout serijala, Todd Howard iz Bethesde, potvrdio je da su mentalni i fizički atributi u Skyrimu uglavnom ukinuti – odnosno, sa osam, koliko ih je bilo u Oblivionu, njihov broj je smanjen na tri.

Sada ćemo umjesto raspoređivanja iskustvenih poena na agilnost, inteligenciju, izdržljvost i slične osobine samo poboljšavati pojedinačne skillove, poput magicke ili armorera, bez suptilnog efekta i fleksibilnosti u razvoju lika koju je prije davao sistem unapređivanja željenih atributa.

Pored toga, znatno je ubrzano leveliranje glavnog lika, tako da je za vrijeme koje je potrebno za napredovanje do 25. levela u Oblivionu i Falloutu 3, u Skyrimu moguće dogurati do 50. levela. Razlog za ovo leži u tome što će igrači na raspolaganju imati ogroman broj perkova (bonusa urađenih po uzoru na Fallout) i moći, pa je potrebno omogućiti im da većinu toga i otključaju.

Ukratko, kako je Howard naveo, Skyrim će znatno smanjiti značaj specijalizacije, te će sve igrače, bez obzira na atribute i skillove, natovariti gomilom perkova i magija kako bi i nerazvijeni likovi mogli proći igru.

Ode elder scrolls u q.

E vala bas! Sjetimo se samo gameplay-a za Arcania : Gothic 4 i svih onih ocekivanja za tu igricu a na kraju totalni fijasko

Prava steta,grafika ce verovatno biti nesto revolucioanrno,ali gameplay ce izgleda razocarati.

Gameplat sa E3-a :

Odgledao sam demo i nekako mi borbe izgledaju traljavo odradjeno mada i pored toga svakako cu je odigrati kad izadje

cena 150$

pola sata gameplaya sa QuakeCon-a:

‪a nice video about johny‬‏ - YouTube

Sto bi moj komsija rekao “j*beno je to”.Grafika izgleda lepo ,po onome gemaplay , sto rece nemesis :(-o
Na koliko li ce diska biti ? 1 ? 2 ?

to se jos ne zna. cena igre je 60$ bila ona 1,2, 5, 7, diskova. ali cisto sumnjam da ce sve stati na 1 disk, kad je i oblivion GOTY edition sa svim dodacima na dva diska…

Preko 30min Gameplay-a:

Prelepo igra izgleda. 3rd person view for me!