The Division 2

Jel igra neko ovo?

Koja je najbolja kombinacija skillova?

Ja koristim assault turet i nelu kao hil bombu, drugar sa kojim igram drona i turet, bas ih lepo zakivamo kada sve pobacamo :smiley:

1 Like

E ovo za heal me zanima :).

1 Like
1 Like

Pa dobro, ali magla se ne koristi samo kao odlika vremenskih uslova nego i za mnoge druge atmosferične efekte (isparenja, prašina, itd)…



Meni bolje i realnije izgleda sa izmaglicom. O refleksijama i da ne pričamo. Čak i na PS4 Pro stvari izgledaju bolje, manje flat:

Nadam se da će to uskoro ispraviti, jer nemaju opravdanja za da ove stvari nedostaju u PS5 verziji.

2 Likes

Najs!

Sredili su refleksije i maglu na PS5 verziji, na uštrb rezolucije.

1 Like

200 dinara na Argentini :grin:

1 Like

Probao sam da završim onaj Warlords of the New York ili kako već, ali je (pred)zadnji boss jako zeznut za solo prelazak a nešto mi se coop nije dao.

Elem, zanima me onaj veliki f2p dodatak što su najavili da izlazi valjda krajem godine, ali pod uslovom da nije neki sumanuti grind.

Koliko igra ima igrača sumnjam ali videćemo brzo će to :smiley:

“The Division 2 Update 1.41 Patch Notes Today (July 5)”

Ko igra bre ovo :upside_down_face:

1 Like

Prvi deo očistio, peglao i HZ. Drugi deo krenuo, pa obrisao, pa produžio kroz nekoliko meseci, pa opet obrisao, pa opet ponovo kroz nekoliko meseci nastavio, na kraju shvatio da je nikada neću završiti i batalio.

Mora da postoji duži vremenski period izmedju igara koje su apsolutno iste, ili su sa veoma malim izmenama.

Izgleda je kod mene bila ista priča i sa Horizon Forbidden West. Suviše je rano izašao nastavak.

Posle 60fps boost patcha Division 2 je progledao. Pre toga onaj Gear 2.0 i opšti balans igre je dosta popravio stvari pa sam je tu nastavio i završio. Meni je igra sasvim ok, šteta što posle Warlords of New York nisu imali DLC jer sam endgame nije doneo (barem meni) dovoljno zanimljivih stvari. Da se kačim na dnevne i nedeljne events mi ne pada na pamet.

Jbt jos nisam zavrsio ovo, a kupio sam i new york cini mi se. Ima vremena :grin:

2 Likes

I ja sam je uzeo nesto tipa 10$ takodje na one Xu :smile:

1 Like

Ja je imam na soniju ceo paket sa dlc-ovima. Ali realno ne izgleda bas najbolje i onda sam je kao ostavio za peticu.

Da li je nekonmozda raspolozen da krene da igra Division 2? Ima nas dvoje, jos dvoje fali mada moze i jos jedan :grin: