Tepmperatura Slim konzole posle par sati igranja

Da li ima negde gde mogu da vidim temperaturu u toku igranja konzole,sinoc sam nosio mezimca kod drugara i igrali smo jedno 6 sati sigurno,i bogami greje se lepo,i da li kod slim konzole isto moze doci do RROD…?

Ne brini se, nece crci, neki su igrali i duze pa konzoli nista nije bilo :wink:

Ja sam mislio da ce da baci kasiku…:smiley: jer izbacuje vreo vazduh,i ne mogu da provalim gde usisava vazduh mislio sam da joj stavim neki kuler kad igram tako malo duze…

Ili mozda da stavim neku kvalitetniju pastu na CPU I GPU…?

Ne zezaj se sa tim, menjanjem paste mozes samo da zeznes nesto i neces nista poboljsati. Imam slim od skoro kad je izasao, uvek je tako vruc posle nekog vremena, i radi kao prvog dana.

Nemoj nista da diras. Nova konzola se sama stiti od pregrijavanja. Kada se pregrije ugasit ce igru i nastavit se hladit. Moj ti ja savjet da ne rastavljas i da ne mjenjas pastu.

Ciril je odradio lapovanje svog slima to jest skino je hladjak i ošmirglo ga da bude perfektno ravan zatim je stavio novu pastu OZ I UMESTO FABRIČKOG VENTILATORA STAVIO JE BOLJI NEKI OD PC sa većim kapacitetom hladjenja,rezultat je da mu se slim duplo manje greje nego pre.NEMOJ OVO DA RADIŠ AKO NEMAŠ ISKUSTVA TO SE OBIČNO RADI KAD SE OVERKLOKUJE PROCESOR RAČUNARA ovde se pokazalo delotvorno.

batali te gluposti, uopste nema potrebe. prestani da budes paranoican :slight_smile:

Pa onda necu nista da diram,jer mislio sam da bas i nije normalno da se greje toliko ali eto izgleda da je normalno,u svakom slucaju hvala…

Zapravo on izbacuje topao vazduh iz konzole.

Ali koliko znam, 50 stepeni je cak normalna temperatura slima. Mozda gresim.

Mislim da smo dali dovoljno odgovora da slucaj moze da se resi.
Problem resen.