Tekken 6 na Xbox 360!

na gamespotu pušten video koji na kraju kaže: for Playstation 3 and Xbox 360.

Šta je ono još preostalo od ekskluziva… MGS4 člini mi se :D:D:D:D

da da… bilo je samo pitanje vremena da se i ovo desi. Odlično!

Da ovo je bila javna tajna cak i na xbox republici stoji od ranije da nije iskljucena verzija za xbox.

nisam tekken igrao još od PS1 doba. Više mi prija Soul Calibur kao tema ali i Tekken će dobro doći :slight_smile:

nije ni bilo pitanje da li će biti na X360, nego pitanje kada. Videli japanci gde ima kinte da se zaradi pošto 360 sada dere PS3 i u Americi i u Evropi i u domaćem Japanu (5 nedelja za redom).

Sada je jasno da će 360 ostati RPG konzola i što se tiče japanskih developera :smiley:

Mnogo se radujem tekkenu na kutiji jeli neko zna datum

Za sada se samo zna da ce izaci na jesen 2009 godine.

7 nedelja za redom, i to sada duplo :smiley:

au, gledam sada nove shotove… ružno mi to sve izgleda

obozavam tabacine,jedva cekam da mi proradi kutija,mada je po meni uvek bio zakon Princ persije,sve delove sam presla po 6-7 puta,steta sto nisam mogla da ih nadjem za xbox

Verujem da ce bolje izgledati ali ako ovako ostane SC4 ce biti bar za klasu bolji(graficki).

http://img514.imageshack.us/img514/4314/tekken6l.jpg
Wave 4 je …pa, morace se gurati sa diskom koji preskace to, no RF je tako da ce nam biti svejedno odakle procuri prvo na net :slight_smile:

Khm, naravno da postoji mogucnost da nije tacno,mozda je los rip, mozda i nije gold verzija (vest o goldifikaciji je nekih 15ak dana kasnije od datuma sa diska…) ali ipak, i nesto je vise od niceg. :stuck_out_tongue:

izvor je inace neki lik sa 360i foruma koji je uradio rip i verovatno ce ga uploadovati.
Nisam ljubitelj p2p kopija, ako okaci lik verovatno preskacem…

Old News. Gari je postovao staru Nuked verziju gde fale 2 fajla tako da igra radi samo dvema ljudi… ta verzija se mora po netu vec nedeljama

I osim tog ima jos jedan rip koji se vrti

(rawss)
I ima jos ta dva poslednja fajla…

Ohooo, nisam znao ali mislim da i njemu fali jedan rar ali nisam siguran. Ako nije nuked onda odlicno :slight_smile:

Nisam primetio kada se pojavio los rip ali su ovaj kao dopunili…no dobro.

evo tube video pokazuje da radi i boota se kao wave4.

edit: r71 je i posle upload bio los ali je ponovo upovan tako da sad ima sve.

edit2:
“LaGarto” release je samo repack gore pomenutog (rawss 0DD312D1)
“E74” je repack prethodnog

E fenomenalno… ovo izgleda kao dobar rip… pm ovao sam gari-a da ga pitam jel full ili nesto fali i kaze da je sve ok/full :smiley:

Predpostavljam da ce te sada da gledate na mom tagu kako uzivam igrajuci dok vi sacekate da izadje? :D:D j/k

Aj neka neko jos nabavi pa da igramo posto nema nikako on sa borderlandsom… Igram Tekken jos od prvog dela, definitivno najbolje tuce :slight_smile:

A cek jedno pitanje:
Posto ja nemam Wave 3 igre (vucem preko PPF-o-Matica,pa Wave 3 rade na starijim verzijama),da li mogu ja da ga provucam kroz PPF-o-Matic,pa onda taj Fix,ili nesto tako ako moze da se uradi?

Mozes koristiti isti ppf trik (v14-15 ili sta je vec) i za wave 4 igre. // informacija je bazirana na postovima ljudi (na internetu :stuck_out_tongue: ) koji su vec uradili to…tako da verovatno radi
Kako jos nisi banovan ako radis to i za wave 3? :smiley: …posto takvo patchovanje de-steltuje igru.

Sa 1.6 se moze koristiti “one-shot-boot” sa diskom za to koji se ubacuje prvo da se ne proverava wave i onda ubacis igru…kao sto se i vidi na jutub videu par postova iznad.
Sa ovim nacinom je moguce igrati igru i ocuvati stelt osobine ukoliko je rip dobar jer se sa tim “boot diskom” samo kaze firmwareu da ne proverava wave.
Ta provera je sigurnosna mera jer je video particija (mesto gde se od wave3 na dalje drzi dashboard update) jednaka na svakom disku pa ako odstupa verovatno je los rip…i odstupa kada se pojavi novi wave naravno jer cim ubace drugi update velicina se menja.

1.51 hitachi cita sve jer nema wave proveru uopste, ostali 1.51 ne mogu citati.
Dakle za wave4 trenutno mozete igrati na 1.51 ako imate hitachi drajv ili na 1.6 uz dodatni disk. Za sve ostalo ili cekate novi fw ili patchujete igru sa ppf ali onda vise nece biti steltna.

Mogux je fix ali kao sto kaze archer onda abgx ne moze da proveri stealth, etc. Mozes sa activation diskom ili da downgradeujes flash na 1.51 tako da ti radi sve…