Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge / Game Pass Day One

Sad ću d’uramim komentar. :joy:

8 Likes

Završio danas, prvih par levela mi bilo onako meh… Odigram jedan pa prekid do i tako do 5 epizode, e onda je igra kliknula u punom sjaju i nije bilo stajanja dok nisam zavrsio, muzika, nostalgija resetovalo me u 90te i naravno da sam odmah naručio jednu :grin:

10 Likes

Ja skinuo verziju za Switch, strava je, mada i veliki ekran ima prednosti.

Posle sam opalio Final Vendetta + best 80s music.

Eh, we’re so old.

1 Like

Odigrao juce prvi nivo s lidijom, nazalost ostavila nas igra potpuno hladnima. Inace ostavlja odlican prvi utisak sto se prezentacije, boja, animacija i uopsteno veselosti tice, samo nam izgleda ne dira pravu zicu. Bilo je ‘ocemo jos jedan nivo? ne? slazem se, ni meni se ne igra’

Eh, sta ces. :woman_shrugging: Probacu mozda sam jos malo, cisto da kazem da sam joj pruzio solidnu sansu.

1 Like

Isto kod mene, teško da ću joj dati još neku šansu, što opet ne znači da igra nije dobra, samo meni je meh…

Isti slucaj kao kod mene, tek od 5 epizode igra kliknula .

Ja sam uspeo da odigram 10 minuta. I to bi bilo to. Ne drzi, dzaba

1 Like

Odigrao dvije misije solo posle dvije Co op jbg morao da napustim jer je bilo kasno ali ima neki nelostalgični vajb pa ću nastaviti prvom prilikom.Navodno do 2h otprilike traje kampanja što se može odraditi u jednom Game setu

3 Likes

Ja sam juce zaglavio na poslednjem nivou. Ima dva bosa koja trebaju da se pobede u jednom pokusaju i ne ide nikako. :laughing:

Kazu da je oko 2.5 za jednostavni prelazak i 3.5 sati ako se trudis sve da pokupis / odradis.

1 Like

auuu… a ja i supruga iz prve prešli :smile:

1 Like

E a koliko traje igra, koliko vam je trebalo da obrnete celu igru ?

Nadam se da ne traje ono fazon 3 sata.

ne brini, ne traje 3h…
Već 2 - 2.5h pise ti 2 posta iznad :slight_smile:

2 Likes

E pazi stvarno, nisam obratio paznju, nista u tom slucaju onda sacekacu kada budem mogao da je kupim po ceni jedne pljeskavice. :wink:

tolko i kosta na argentini

2 Likes

A jbga to koliko znam ne vazi za PSN store a ja nemam Xbox.

Koji vam je omiljeni lik/kornjaca? :smiley:

1 Like

Pa Leonardo naravno.

Znam samo da donatelo nije nikome😄

2 Likes

Ja sa Rafaelom prolazim, zbog veceg dmg-a, krace traje udaranje onih vecih robota, letecih neprijatelja i bosova.

Nisam probao Ejpril i Splintera jos. :rat:

“TMNT Shredder’s Revenge Sells 1 Million In A Week”

4 Likes

Je l smeju ovako kornjace da se igraju? :joy::joy::joy:

14 Likes