Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge / Game Pass Day One

Blast from the past, igra neodoljivo podseca na Turtles in Time sa snes-a. :smiley:

7 Likes

Mike Patton peva uvodnu numeru. Nema dalje

2 Likes

Ja sam se ponadao da je ovo cartoon, auu.

1 Like

Ja sam se ponadao da je “prava” TMNT igra a ne pixel-art , (ja se ponadao onaj na kraju gejmplej mozda je to samo prikaz te originalne igre sa kraja 80-ih) , iskreno ja bi zaista voleo da je tako i bilo bi zaista dobro kada bi dobili jednu dobru TMNT igru koja pritom i izgleda dobro i lepo za oko (mislim pa ona TMNT igra koju sam igrao na Segi pre 20-25 godina izgleda lepse ) , pa mislim kada bi igra izgledala i kao TMNT : Re-Shelled mislim da bi bilo skroz ok, mislim sad u 2021-oj da izbacujes igru u kockicama i pikselima malo mi je ono…sta znam, mada opet ne kazem da je nece odigrati jer iskreno zeljan sam nekog novog TMNT sadrzaja.
Mislim ne kazem ja da grafika mora da bude ne znam kao Uncharted ili GoW ali recimo sta bi falilo da grafika bude recimo kao Rayman , realno bilo bi super.

1 Like

Dobre ocene.

4 Likes
7 Likes

Au zamisli da ima srpska sinhronizacija. Jedina igra na svetu gde bih voleo. :laughing:

9 Likes

Wow, impresivne ocene. Kod mene na storeu pise tek u 3 popodne da dodaju.

Da da, na to mislim. Onu iz naseg detinjstva. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Pa ovo je predobro :smiley:

2 Likes

Uzeo kod gaucosa za nekih 300 dinara. Veceras ce klinac da proba. :smile:

Smesna je cena, isplati se i bez gamepassa.

1 Like

Igrao sam sinoc. Kakva atomska bomba nostalgije. Muzika, art. Mislim da su ga bas uboli iz svakog ugla. Doduse boli me prst od spamovanja “X” dugmeta. :grinning:

Ko je gledao kornjace kao klinac mora ovo obavezno bar da proba!

11 Likes

Super je, i ja sam ga malo provozao. Gameplay je vrhunski, bas dobar arkadni osecaj, uboli su 100%. Nije ni lagan, morao sam neke nivoe da ponavljam.

1 Like

Ja ću večeras probati,kako sam zaključio iz kritika ima vajb iz 80tih era nes konzole i ostala mi je u sećanju neka TMNT na ovaj fazon igra iz tog perioda

jel ima couch co op?

edit: Ima.

2 Likes

Tipa 6igrača može Co op

Super je što ima co-op ali ne mogu da zamislim na šta bi to ličilo na ekranu da igra šest ljudi istovremeno plus protivnici.

Licilo bi na stara dobra vremena :smiley:

3 Likes

Došao sam do desetog levela u cugu pa sam morao na vikendicu, nastaviću nekad prekosutra.

Za sad pozitivne impresije, prava skrolujuća tabačina iz najboljih dana arkadnih aparata, sa klasičnim gameplayem i finom mehanikom.

Kontam da je u društvu još i bolje, definitvno ću probati sa @iKaran jedan dan.

4 Likes