Team Fortress 2

Fenomenalna igra na akciji,2.50 Eura,samo 2 sata traje akcija.

Opis cu kasnije,prvo da vas obavestim :smiley:

Link:Team Fortress 2 on Steam

Orange box na xboxu :smiley: Puno bolje. Igrao sam TF 2 i odlicna je igra mada me nervira sto dosta dugo treba pucati da bi se neko ubio… Dosadila mi je mada mozda pocnem ponovo da igram.

Odlicna igra,ja bi ga uzeo ali imam samo 1,5 evra na kartici :frowning: iako vec imam orange box i za box i za pc :smiley:

ps: Da li bi neko kupio steam account sa 12 igra na njemu?

Zavisi,koliko kosta,i koje igre?

Sta je cilj igre Team Fortress 2. Hteo sam da je igram oduvek, ali me sada nesto zanima sta se radi i kako se igra. Treba sada da dodjem kuci i da malo igram Orange Box pa ne znam da li da igram HL 2 ili Team Fortress 2.:smiley:

ja sam je baš zato dugo i igrao. I zavisi u koga pucaš, Heavy izdrži dosta, Scout padne odmah a to je sve rezultat sjajno balansiranih klasa. Recimo u Gearsu dok oboriš nekog prođe večnost držanja RT-a (ako koristiš standardni lancer).

Meni je jako žao da se nije našla na našem Live meniju, jer kontam da bi se brzo svi prepoznali u dve-tri klase i kombinovali ih od mape do mape. Sjajna igra, odličan level dizajn i artstyle.

Meni je isto draga igra i rado joj se vraćam, ali sam zadnjih par puta nailazio na tweakovane i modovane servere (na Liveu, što je čudno kako ljudi nađu načine da promene uslove) od kojih je većina bila čist shit, jer su nameštena neka pravila da bi domaćin ima prednost ili češće, neki umobolniji cilj (a la gears farming). Super je kada ih samelješ i pod njihovim okolnostima. Onda ili prekidaju ili te kickuju.

Trebalo bi proveriti da li su te cheatere istrebili.

Hehe:D
A,stavarno,na live-u ima takve stoke,a nas ovako dobre banuju…Gde ima to,pitam vas ja,gde?:D:D:D:D
sry za off…

Uhh,ala me nervira Steam sa njihovim Valutama.

Oni 30 dolara stave 30 eura,uopste ne menjaju vrednost,uzas.

L4D2 za Amere kosta 2000,a za Europu 3000 dinara,ista igra samo za Europu skuplje,velika glupost.

ja sam kupio Orange Box za 1800 u Game-su :slight_smile: imam preko 100 sati ukupno igranja na Steamu

Izvinjavam se sto ozivljavam staru temu ali posto je slicna stvar u pitanju da ne otvaram novi bezveze:

Naime interesuje me da li vredi i sada uzeti TF2 hocu da kupim neku igru preko steam-a koja ima dobar multy i koji se jos uvek igra pa me interesuje vase misljenje i predlog.

Team Fortress 2,left 4 dead 1 ili 2,Unreal tournament… Ili tako neka starija igra,posto niti imam trenutno da dajem pedesetak evra za neku bolju igru tipa Modern Warfaire 2 ili BF:BC2 a niti toliko jaku masinu koja bi poterala te igre u super detaljima sa dovoljnim brojem frejmova… :smirk:

Nisam igrao Team fortress ali sam gledao na you tube-u i poprilicno mi se dopala a i vidim da je dosta vas hvali. Left 4 Dead 1 sam probao ali u offlineu i dopala mi se bas,a cuo sam da je i multy strasan…

E sad takodje ko ima malo vremena i volje ako moze u par recenica da mi objasni te stvari oko steama posto ga nisam koristio do sada:

1. da li posle kupovine mogu da me zateknu neki neocekivani troskovi ili je to samo ona suma koju ti skinu sa kartice i to je to.

2. kako oni vrse distribuciju igara? Salju diskove na kucnu adresu ili omogucavaju download iste zajedno sa validnim cd-key-evima? (mozda je malo debilno pitanje i verovatno je tacno ovo prvo,ali rekoh ajde da pitam posto nemam iskustva:bandit:)

pazi, ja team fortress 2 igram vec… skoro 3 godine. i nemam plan da prestanem.

igra je stvarno vrhunska, nema sta.

humor, prica, grafika na odlicnom nivou.

gameplay jedan od najizbalansiranijih ikada.

ozbiljni update-ovi (nova oruzja, novi sesiri, novi itemi) se i dan danas izbacuju, i nastavice.

jednom recju - svaka preporuka.

Kupovina je to to, platis i kraj. nema nista neocekivano i steam je prilicno bezbedan, kupio sam gomilu stvari preko steama, nikada ni jedan problem.

CD Key-evi vise ne postoje u Steam igrama.
Kada je kupis, kod njih na serveru je negde zapisano da tvoj nalog ima kupljenu tu i tu igru, i mozes odmah da je downloadujes.

gde god se ulogujes u steam, sa bilo kog racunara, imas pristup svojim igrama (naravno, moras prvo da ih downloadujes, ako nisu).

to ti je to… ako te bilo sta zanima pitaj.

a kada kupis mozemo da se nadjemo online da ti objasnim osnove. ma da su skorije ubacili odlican pocetnicki tutorial koji sluzi da te mirno i polako upozna sa igrom, da ti ne bi sve bilo zbunjujuce

E hvala ti,ok tako sam i mislio posto je TF imao blagu prevagu,uzimam ga danas,sutra,mozda ima jos nekoga sa ovog foruma ko je zainteresovan pa cemo moci da se organizujemo da igramo ovih dana…

Ja sam uvek raspoložen za TF2, ako igram sa Demomanom, Soldierom ili Spyom, bolje bežite od mene. :slight_smile:
Postoji i srpski TF2 server, evo vam Steam grupa.
Steam Community :: Group :: TF2Srbija.com

Evo vam moj Steam:
Steam Community :: ID :: The Drunk Demoman

Ako igrate nešto od navedenog iznad, dodajte me.

Možda ne bi bilo loše ako dovoljno ljudi ima Steam da napravimo XboxRepublika grupu.