TAKMICENJA U IGRAMA (Obavestenja, ucesca...)

Evo pokrenuo sam ovu temu,mislim da ce biti zanimljiva i da admini nece uticati na brisanje!

Zanima me na ovogodisnjem WGC turniru u Srbiji,koje se sve igre igraju?

(ja sam cuo za StarCraft 2 i CS 1.6)

Tekken 6
cs
World of Warcraft
LOL
StarCraft
fifa 11

eto liste.

jel postoji mogucnost da se sada prijavim za tekken 6?
veruj mi neznam da se snadjem na njihovom sajti i FB stranici… :confused:

Bez ljutnje nije to WCG turnir u Srbiji nego kvalifikacije za WCG jer ti je WCG zvanični svetski turnir. U Srbiji SAMO imaš kvalifikacije za Counter-Strike 1.6 i StarCraft: II. :wink:

Edit: Uz to moraš da daš neku sumu novca da bi se prijavio. Kao što sam ti već rekao u prošloj temi imaš dosta turnira po igraonicama kod kojih možeš da dobiješ lepu nagradu, a igraju se igre kao što su Mortal Kombat 9 i Tekken 6.

Nisam nigde cuo da se igra mk 9 i tekken 6,bar ne u bg-u,tu bih voleo da dodjem, samo sam cuo za cs i dotu…

U MK9 ti je bio turnir u jednoj igranoici mesec dana nakon izlaska igre. :wink:

Znam da moram da dam novac da bih se prijavio, to stoji, sve mi je ovo poznato sto si mi odgovorio… Ali sam razocaran sto nisu ubacili jos neku igru sem CS i SC2… :confused:

Ajde kad dobijes informaciju za neki turnir,veci ili manji, u igraonici nebitno gde,postavi u ovoj temi i obavesti nas…

[SIZE=4]**AKTUELNO turnir u Super Street Fighter IV AE u Beogradu.
**[/SIZE]
Super Street Fighter 4: AE ver2012 - 12. maj 2012

ja sam jako zainteresovan za ovaj turnir trenutno nalazim nacina za organizaciju. :slight_smile: