System Requirements za AC:Unity

Evo zvnaicnog sysreq-a za Unity

_Minimum PC Specs:

Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz processor
6 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM) video card

Recommended PC Specs:

Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better processor
8GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM) video card

Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1 (64-bit versions only)
DirectX Version 11
DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
50 GB available HDD space

_

Ako mene pitate, stize nam jos jedan “optimizovani” crap ala Watch Dogs iz UBI-ja

Ahahaha 680 i 7970 minimum… ma da kako da ne :hihi

da a 290x za reccomended 30fps. Sva sreca pa je serijal otisao dodjavola, inace bih zesce pi*deo

a 8350 je i minimum i recommended zanimljivo… :smiley:
Kolko mi je smesno kad gledam zvanicne sys req za pc igrice u zadnje vreme prvo cod pa sad ovo … jedva cekam da vidim i za fc4 i bf i gta…

Izgleda da ce PC port biti u rangu sa Watch Dogs. Traljav, i ne optimizovan.

ahaha nisam ni video, upravo tako…

Pa oni nisu normalni stvarno . Sva sreca da uskoro uzimam Xbox ONE pa necu imati problema

Ma ljudi sprdnja, ako treba smanjicemo rezoluciju i mogu da ga sisaju :stuck_out_tongue: Ko da im je to vid borme protiv piraterije :smiley: Pa koliko ce se to graficki razlikovati od XO i PS4? Da necemo mozda da vidimo paru iz dupeta kada neko od prosjaka prdne na ulici ili kada borzuji podrignu od kolaca :fubar:

GTA4 je isto bio uzasno optimizovan sa zakasnelim PC portom, i iskreno ne bih se ni zacudio ako PC verzija za GTA5 ispadne osrednja, ali opet imali su vise od godinu dana da je srede.

A to sto misle da svi imaju AMD ili konzole, onda bolje da ni ne rade port igre. Cemu onda port na hardverski superiornijoj platformi ako ne mozes ni da je iskoristis.

Cemu? Klinac od 12 godina upali GTA V, vidi da mu radi u 5fps, i pocne da kuka dok mu mama i tata ne pljunu 300-400e za novi cpu i gpu. A za Unity, hmm… sasvim ocekivano. Kad na vrbi rodi grozdje, Ubisoft ce da izbaci optimizovanu igru :smiley:

Ako se nastavi trend onda ni Far Cry 4 nece da valja… Mada ne verujm bas da AC nece da valja do sada je radio normalno svugde, a i poredjenje CPU-ova im je za medalju takodje i grafike, nidje veze, kao da ih mrzi da optimizuju, a mrzi ih

sto se GTA 5 tice, ja se nadam bar da raid pristojno nista vise, ipak su se PC korisnici nacekali za igru, kada je radila kako je radila na konzolama, na PC bi trebala da leti

High end PC u Srbiji je u svijetu min specs. Wtf?!

Minimum je I5 2500 na 3.3 ili X4 940 na 3.0 ??? Ko li uopste pise ove stvari? Stari Q6600 na istoj frekfenciji kida 940-ku u svakom naslovu. I minimum za grafiku je previse. Ajde sto su stavili minimum 2 gb vrama, ali GPU koji je poprilicno jaci od onoga sto se nalazi u konzolama, za minimum je ipak preseravanje.

I posle kazu “PC gaming je jeftinije od gaming-a na konzolama”??? :smiley:
Intel Core i7-3770 303.51 € jos malo pa eto para za X1 ili PS4 :smiley:

Mozda su mislili minimum za high na 1080p dok je maksimum predvidjen za 4K, al sam ja optimista :smiley:

U sustini jeste jeftiniji, ali bitno je znati u kom trenutku se isplati izvrsiti smenu generacija. Naravno treba odmah izbiti iz glave pomisao da se moze uzeti gaming PC za 500-600 evra koji vam moze potrajati vise od 3-4 godine. Evo primera 2008 uzet Q6600 za 200 e, GTX9800 za 250e jos ploca i 4 gb rama za jos 200 e. 2011 zamenjena grafika na GTX560TI za 220e i dodato jos 4 gb rama za 50e. Danas taj isti Q6600 kloknut na 3.2, 560TI i 8 rama, tera bez problema sve igre koje su do sada izasle. I taj Watch Dogs koji svi pljuju da je neoptimizovan (ali samo za AMD), na ovoj masini radi vise nego dobro na High podesavanjima na 720p i 900p rezolucijama. Samo vrednost igara odigranih ove godine, je odokativno jednaka sumi novca ulozenoj u ovu konfiguraciju a cija je poslednja investicija kao sto rekoh bila 2011. Naravno da sistemska zahtevnost na novim naslovima ima za cilj da pogura prodaju PC hardwarea. Ipak stavljati za minimum konfiguracije koje su minimum dvostuko snaznije od onog sto se nalazi u konzolama i ne ide bas za pohvalu developerima.

Mozda su mislili minimum za high na 1080p dok je maksimum predvidjen za 4K, al sam ja optimista

4K gaming je jos uvek poprilicno daleko od nas. Mozda na sledecoj zaista novoj generaciji GPU-ova

Ja ne znam zasto se opterecujete sa zahtevima, pa ovo nikad nije bilo tacno, do sada sam terao od kako znam za sebe svaku igru na high ili ultra zavisi kako gde. Onog trenutka kad sve igre krenu da traze medium ali u realnom radu ne na papiru da neko kaze treba ti to i ti, znaci kad sam vidim da vise ne moze e onda je vreme za zamenu

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Bice sve ok sa tim, nece biti problema, specifikacije su prenaduvane. :wink:

upravo to vam i pricam

pa da nije malo mnogo da ne moze da radi na 6 jezgra? mislim wtf sta treba 12?

uvek su svi naduvavali te propisane vrednosti sta treba

Jeste li culi vi nekad za marketing? Ko zna koliko para tu ulaze Nvidia, ne bi li stavili takve specifikacije, a u stvari ce raditi bez problema, cak i kod mene na GTX760, samo ako optimizuju kako valja. Shadow of Mordor sam igrao na 70FPS-a High/Ultra podesavana, jedino teksture su bile na High, sve ostalo na Ultra i radilo na 70Fps-a.

E, da, jel uradio neko Pre-order? Ja se razmisljam, ima li svrhe kupiti je?